Kurs instruktora kettlebell hardstyle w Warszawie

3 x 300 kettlebell Szczecin kurs instruktora kettlebell zniżka

Kurs instruktora kettlebell hardstyle w Warszawie

Data i miejsce
Klub Kettlebell Bemowo, ul. Dźwigowa 51, Warszawa w sobotę i niedzielę 17/18 czerwca. W sobotę 12.00-18.00, w niedzielę 10.00 – 16.00

Prowadzący
Dariusz Reinhard – nazwany niedawno „Totemem polskiego hardstyle”. Pełni funkcję Głównego Szkoleniowca kettlebell hardstylle PSKiF. Jest między innymi rekordzistą świata w tureckim wstawaniu (tzw. TGU to sztandarowe ćwiczenie tej szkoły kettlebell). Darkowi towarzyszyć będzie Rafał Kaczmarek – instruktor hardsylle z wieloletnim doświadczeniem, jedna z najlepiej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny hardstyle.

Opis
Nauka wszystkich podstawowych technik zgodnie ze szkołą kettlebell hardstyle. Uczestnicy zapoznają się też z metodyką prowadzenia zajęć grupowych jak i treningów indywidualnych kettlebell oraz zasadami układania planów treningowych.

Uprawnienia i egzamin
po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora ketllebell hardstyle Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego jak również szkoleń (bez prawa nadawania stopni instruktorskich). Egzamin polega na prawidłowym przedstawieniu technik ćwiczeń poznanych na kursie oraz umiejętności przekazywania tej wiedzy podopiecznym. W razie niepowodzenia egzaminy poprawkowe odbywają się bez dodatkowych opłat.

Cena kursu
1.190 złotych + 60 zł roczna składka na zrzeszające instruktorów Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia.

Rabaty:
– 60 zł : osoby mające opłaconą składkę 60 zł nie muszą jej płacić.
– 400 zł rabat dla instruktorów kettlebell, 5-boju kettlebell lub giriewoj sport (do zapłacenia 790 zł)
– 800 zł rabat dla osób posiadających ważne uprawnienia kettlebell hardstyle PSKiF (do zapłacenia 390 zł)

Warszawa kurs instruktora kettlebell hardstyle – Sposoby płatności

Roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 18 czerwca”.  UWAGA: podany nr konta służy wyłącznie przelaniu 60 zł składki, proszę nie przelewać na to konto żadnych innych opłat. Pozostałą kwotę na miejscu w dniu szkolenia.
Rezerwacja udziału tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) chętnie udzieli kierownik szkolenia Lech LEON Kledzik tel. 660786972 biuro@kettlebell.org.pl

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń oraz z naszymi planami na najbliższe miesiące