Kurs instruktora kettlebell i fitness SZKOLENIE ODWOŁANE!!!

kettlebell i fitness

Kurs instruktora kettlebell i fitness – to pierwsze tego typu szkolenie w Polsce

SZKOLENIE ODWOŁANE!

Niestety nie udało nam się uzyskać zgody na przekroczenie granicy Rzeczypospolitej przez Sergieja Rudniewa. Winne są ograniczenia “covidowwe”.

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w klubie MAGNUM (dawniej LEON) w Gdańsku (ul. Kartuska 422a) w weekend 2 i 3 października 2021. Trwa około 12 godzin. Sobota: 12.00 – 18.00, niedziela 10.00 – 16.00.

UWAGA: identyczne szkolenie będzie tydzień później. Nie pomyl dat. Tutaj możesz się zapisać na szkolenie 2/3 października 2021. Na identyczny kurs 9/10 października możesz zapisać się TUTAJ

Opis

Uczestnicy poznają techniki kilkudziesięciu ćwiczeń kettlebell. Nauczane one będą zgodnie z filozofią rosyjskiej szkoły treningu z odważnikami – giriewoj sport. Celem nie będzie jednak przygotowanie przyszłych zawodników. Ćwiczenia będą miały być wykorzystywane głównie w szeroko rozumianym treningu funkcjonalnym. Możemy powiedzieć, że będzie to w pewnym sensie gimnastyka z odważnikami. Źródłem i inspiracją będą metody treningowe rosyjskich służb mundurowych. Ważny element stanowić będą ćwiczenia pomocnicze i uzupełniające z ciężarem swego ciała. Szkolenie będzie prowadzone w języku rosyjskim i tłumaczone na polski.

Prowadzący

Sergiej Rudniew (Sergey Rudnev / Cергей Pуднев) wielokrotny mistrz świata, Europy i Rosji oraz zdobywca licznych edycji Pucharu Świata i Pucharu Rosji w różnych konkurencjach kettlebell. Najlepiej chyba rozpoznawalny na świecie trener kettlebell, Przez wiele lat był trenerem rosyjskiej kadry narodowej. Długi czas był wykładowcą sportu i wychowania fizycznego w Dalekowschodniej Wyższej Szkole Wojskowej. Wiele ćwiczeń oraz technik kettlebell będzie Wam przekazywanych w sposób identyczny jak w szkoleniu kadry oficerskiej armii rosyjskiej.

Uprawnienia

Uczestnicy otrzymają certyfikaty z podpisem Mistrza oraz książeczki instruktorskie „Instruktor Kettlebell & Fitness” wystawione przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Stowarzyszenie jest przedstawicielem Polski w International Union of Kettlebell Lifting. Jest też jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która wpisana jest do KRS. Powyższe skutkuje honorowaniem uprawnień na całym świecie. Uprawnienia „Instruktor Kettlebell & Fitness” nie są tożsame i nie należy ich mylić z uprawnieniami instruktora kettlebell albo giriewoj sport czy hardstyle.

Cena i sposoby płatności

Cena to 1.190 zł z czego 1.130 to opłata za kurs, a 60 zł roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Składkę (60 zł) prosimy zapłacić natychmiast w momencie rejestracji na szkolenie. Konto: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000. W tytule wpłaty napiszcie „roczna składka członkowska od 3 października” Pozostałą kwotę (1.130) na miejscu w dniu szkolenia.

Zniżki

-200 złotych czyli 990 zł dla instruktorów PSKiF (kettlebell, giriewoj sport i hardstyle)

Ważne

Nie pobieramy zaliczek. Liczymy na Waszą odpowiedzialność. Wolnych miejsc jest niedużo a chętny bardzo wielu. Nie blokuj miejsca jeżeli nie ma pewności, że weźmiesz udział w szkoleniu.

Rezerwacja udziału na szkolenie kettlebell i fitness

Poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Treningi indywidualne i w małych grupach z Mistrzem

W okresie 4-7 października w Gdańsku będzie możliwość umówienia się z Mistrzem na trening indywidualny lub w małych grupach. Oferta ta skierowana jest tylko i wyłącznie dla uczestników minimum jednego z trzech szkoleń jakie poprowadzi Sergiej Rudniew

Noclegi

Uczestnikowi kursu przysługuje prawo do darmowego noclegu (noc 2/3 października) i śniadania w dobrym hotelu w pobliżu miejsca szkolenia. Dostępne będą pokoje 2- i 3- osobowe. Jest możliwość zanocowania w pokoju 1- osobowym ale wiąże się to z dopłatę w wysokości 50 zł. O chęci skorzystania z noclegu należy poinformować organizatora najpóźniej do 7 września 2021. Możemy pomóc w zakwaterowaniu osób towarzyszących z około 20-procentowym rabatem w stosunku do normalnych cen hotelowych.

Partnerzy / patronat

Patronat nad szkoleniem objęły Polska Federacja Sportów Odważnikowych oraz Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness.

Informacje dodatkowe

Na wszelkie pytania chętnie odpowie Lech LEON Kledzik: tel. 660786972, biuro@kettlebell.org.pl LEON jest koordynatorem szkolenia z ramienia Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Inne szkolenia z Sergiejem Rudniewem

Mistrz poprowadzi w Gdańsku jeszcze dwa szkolenia: 8 października – „Budowanie treningu i układanie planów treningowych giriewoj sport” (szkolenie teoretyczne), a 9/10 października powtórzymy „Kurs instruktora kettlebell i Fitness”.