Kurs instruktora kettlebell Kalisz

kurs instruktora kettlebell kalisz Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Kurs instruktora kettlebell Kalisz organizuje Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz klub Ironfit Kalisz.

Miejsce: Klub Sportowy Ironfit, ul Piskorzewie 10 (II p.), Kalisz

Data i godzina: 5 października (sobota) 12-17, 6 października (niedziela) 9-14

Opis:  nauka wszystkich podstawowych technik kettlebell, zarówno z amerykańskiej szkoły hardstylle, jak i rosyjskiej szkoły giriewoj sport. Łącznie nauczycie się ponad 20 ćwiczeń, jak np. swing i jego odmiany, rwanie, tureckie wstawanie, wiatrak, podrzut, długi cykl, kozak i wiele innych.

Rejestracja udziału jest możliwa tylko za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Egzamin nie ma charakteru sprawdzianu siły lub wytrzymałości, głównym jego celem jest sprawdzenie umiejętności czystego technicznego wykonania kilkunastu ćwiczeń. Zazwyczaj niemal wszyscy uczestnicy kończą egzamin z wynikiem pozytywnym.

Uprawnienia nadaje Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Jest to największa polska struktura prowadząca kursy instruktora kettlebell. Jako jedyna jest wpisana do KRS, jako jedyna jest też członkiem International Union of Kettlebell Lifting. Skutkuje to uznawaniem uprawnień na całym świecie.

Rejestracja udziału jest możliwa tylko za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Prowadzący: instruktor-wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness: Robert Jędrzejewski (na zdjęciu) posiada uprawnienia nie tylko instruktora wykładowcy kettlebell lecz również instruktora kettlebell rosyjskiej szkoły giriewoj sport oraz amerykańskiej szkoły hardstyle, jest także licencjonowanymi sędzią kettlebell. Robert Jędrzejewski to jednak w pierwszej kolejności zawodnik. Jest on wielokrotnym medalistą mistrzostw świata i Europy, aktualnym mistrzem świata oraz kapitanem polskiej kadry narodowej kettlebell

Cena: 800 zł , z czego 740 zł to opłata za kurs, a 60 zł obowiązkowa roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Sposoby płatności: 60 zł (roczna składka członkowska) w momencie rejestracji przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Nr konta: 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z dopiskiem: “Roczna składka członkowska od 5 października”. Pozostałą kwotę (740 zł) należy zapłacić na miejscu w dniu szkolenia.

Rejestracja udziału jest możliwa tylko za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Macie pytania (ale nie rezerwacja udziału) w temacie kurs instruktora kettlebell Kalisz?  Chętnie odpowiemy telefonicznie 660786972 możecie też do nas napisać.