Kurs instruktora kettlebell Katowice

kettlebell katowice Za darmo- Kultowe treningi kettlebell - 300 Maxwella Gdańsk Kraków

Kurs instruktora kettlebell Katowice

Termin 7/8 marca 2020
Czas trwania: około 10 godzin, sobota od 13.00.00 do 18.00, niedziela od 10.00 do 15.00

Miejsce: CrossFit HUSSARS, Al. Roździeńskiego 191, Katowice, obok restauracji Terra Mare.

Opis: nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć, zasady prowadzenia treningu grupowego. Uczestnicy poznają podstawowe ćwiczenia z odważnikami charakterystyczne dla obu głównych szkół kettlebell: amerykańskiej – hardstyle i rosyjskiej – giriewoj sport.

Kurs instruktora kettlebell Katowice poprowadzi Lech Leon Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor-wykładowca kettlebell.  Założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Egzamin: po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness pozwalające na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj

Cena 800 złotych (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF). Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny.

Sposoby płatności: roczna składka członkowska PSKiF chwili rezerwacji udziału -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 7 marca” . Pozostałą kwotę (740 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Zapisy tylko i wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Macie pytania w temacie “Kurs instruktora kettlebell Katowice”? Napiszcie do nas. Wszelkich informacji chętnie udzieli też (ale nie rezerwacja udziału) prowadzący szkolenie Lech Leon Kledzik tel. 660786972