Kurs instruktora kettlebell Konstantynów Łdz. 30% zniżki

kettlebell stalowa wola kurs instruktora Konstantynów

Kurs instruktora kettlebell Konstantynów Łdz.. 30% zniżki

Jak co roku “mikołajkowe” kursy instruktora kettlebell mają specjalną, niemal 30-procentową zniżkę. Zamiast regularnej ceny 800 zł, płacicie 570 zł. Osoby, które mają już uprawnienia instruktorskie mogą powtórzyć wiedzę całkiem za darmo.

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w weekend 7/8 grudnia 2019 w klubie Maniac Gym&Fitness, ul. Łaska 4 w Konstantynowie Łódzkim. W sobotę 7 grudnia 11.00 – 16.00, w niedzielę 8 grudnia 11.00-16.00.

Opis

Nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia zarówno treningów indywidualnych jak i zajęć grupowych i szkoleń kettlebell. Uczestnicy poznają reguły zarówno rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej hardstyle.

Prowadzący

Anna Tybura i Patryk Polit – instruktorzy – wykładowcy Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Instruktor wykładowca to szkoleniowiec, który może samodzielnie poprowadzić kurs instruktorski, w Polsce jest 12 takich instruktorów. Ania i Patryk posiadają także uprawnienia instruktorskie amerykańskiej szkoły kettlebell hardstyle oraz rosyjskiej – giriewoj sport. Obydwoje są też licencjonowanymi sędziami kettlebell

Egzamin

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia

Uprawnienia są honorowane w Polsce i  na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj

Cena

510 złotych – bez uprawnień instruktorskich lub 570 z uprawnieniami (510 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF), uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny

Sposób płatności

W chwili rezerwacji udziału roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 7 grudnia Konstantynów” . Pozostałą kwotę (510 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Dodatkowe informacje

Potrzebujecie więcej informacji na temat “Kurs instruktora kettlebell Konstantynów”? Napiszcie do nas. Na wszystkie pytania chętnie odpowie nasz główny szkoleniowiec LEON: 660786972. Chcemy jednak zaznaczyć, że LEON nie będzie miał technicznych możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów. Te możliwe są tylko przez przycisk “CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA TO SZKOLENIE” (pod mapką)