Kurs instruktora kettlebell Konstantynów Łódzki

kettlebell krosno konstantynów łódzki

Kurs instruktora kettlebell Konstantynów Łódzki

Data i miejsce szkolenia

Kurs odbędzie się 17/18 października 2020 w „Maniac Gym & Fitness”, ul. Łaska 4, Konstantynów Łódzki. Trwać będzie minimum 10 godzin, sobota 17 października 2020 12.00-17.00 i niedziela 18 października 2020 9.00 – 14.00.

Opis szkolenia oraz prowadzący:

Celem kursu jest nauka podstawowych zasad metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia zajęć grupowych oraz treningów indywidualnych. Uczestnicy poznają ponad 20 najważniejszych ćwiczeń kettlebell, rodem zarówno z amerykańskiej, jak i rosyjskiej szkoły treningu z odważnikami.

Prowadzący: Anna Tybura i Patryk Polit – instruktorzy kettlebell PSKiF z wieloletnim doświadczeniem. Oboje mają ponadto uprawnienia instruktorskie dwóch głównych szkół kettlebell: rosyjskiej – giriewoj sport oraz amerykańskiej – kettlebell hardstyle.

Zarówno Ania jak i Patryk posiadają też tytuł „instruktora wykładowcy kettlebell” (w Polsce ma go zaledwie 11 osób) co oznacza, że mogą samodzielnie prowadzić kursy instruktora kettlebell.

Egzamin i uprawnienia:

po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego kettlebell. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie. Egzamin nie jest sprawdzianem siły czy sprawności fizycznej. Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie kilkunastu technik ćwiczeń, poznanych w czasie kursu. Komisja egzaminacyjna kontroluje technikę, nie sprawdza siły czy wytrzymałości zdających (średnio zdaje 95% uczestników).

Uprawnienia są honorowane na całym świecie. Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest członkiem International Union of Kettlebell Lifting oraz International Kettlebell Lifting Federation.

Cena i formy płatności:

Cena 800 złotych – z czego 740 zł to opłata za kurs a 60 zł roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja skupiająca instruktorów) kettlebell. Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób, które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny

Sposoby płatności: w chwili rezerwacji udziału roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 18 października”. Pozostałą kwotę (740 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Zniżki i rabaty:

100% zniżki (czyli za darmo) dla osób, które posiadają już uprawnienia instruktora kettlebell PSKiF i nie zalegają ze składkami

20% zniżki (czyli 640 zł = 580 za kurs + 60 zł składka) dla solenizantów, czyli osób, które obchodzą imieniny 17 lub 18 października. Są to Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marian, Seweryn, Wiktor, Zuzanna, Julian, Łukasz, Remigiusz.

Noclegi

Uczestnikom przysługuje nocleg w hoteliku oddalonym kilkanaście metrów od miejsca szkolenia, w pobliżu restauracja, pizzeria, sklepik… Darmowy nocleg przysługuje też osobie towarzyszącej uczestnikowi. Chęć skorzystania z noclegu należy zgłosić najpóźniej do końca września prowadzącej kurs: Anna Tybura: tel. 509759572

Zapisy

Na kurs instruktora kettlebell Konstantynów Łódzki zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Dodatkowe informacje

Wszelkich informacji (ale nie zapisy!) chętnie udzieli prowadząca szkolenie Anna Tybura: tel. 509759572 lub biuro@kettlebell.org.pl

Organizator szkolenia: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell wpisaną do KRS. Jest też jedynym przedstawicielem i reprezentantem naszego kraju w International Union of Kettlebell Lifting.

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia