Kurs instruktora kettlebell w Białymstoku

kettlebell w Białymstoku

Kurs instruktora kettlebell w Białymstoku odbędzie się w weekend 5/6 grudnia w godzinach 9.00-14.00 (sobota) i 9.00-14.00 (niedziela). Gospodarzem i współorganizatorem szkolenia jest  klub Sparta Fit mieszczący się przy ulicy Warszawskiej 59 (II piętro). Jak co roku kursy prowadzone na początku grudnia, tak zwane “mikołajkowe” są wyraźnie tańsze od pozostałych. Tym razem mikołajkowa zniżka wynosi – 140 złotych

Opis i prowadzący

Celem kursu jest  nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia treningów osobistych oraz zajęć grupowych kettlebell. Uczestnicy poznają podstawowe techniki (łącznie ponad 20) ćwiczeń charakterystyczne dla amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport.

Kurs instruktora kettlebell w Białymstoku poprowadzi Marcin Fiodorow. Marcin posiada nie tylko uprawnienia instruktora kettlebell. Jest też instruktorem kettlebell amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport. Posiada też tytuł instruktora wykładowcy kettlebell (jako jeden z 11 w Polsce). Instruktor wykładowca kettlebell to instruktor, który ma prawo samodzielnie prowadzić kursy instruktorskie.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników). Jego celem nie jest sprawdzian siły lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.

Uprawnienia są honorowane w Polsce i  na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena, sposoby płatności i zapisy

Regularna cena kursu to 800 zł. Od kilku lat jednak kursy “mikołajkowe”, czyli odbywające się na początku grudnia są wyraźnie tańsze od pozostałych. W tym roku “mikołajkowy” rabat wynosi -140 zł. Co oznacza 660 zamiast 800 zł. Przy czym opłata za kurs to 600 zł, a 60 zł to roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).

Sposoby płatności: 7 -10 dni przed datą szklenia, roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 6 grudnia Białystok) ”. Pozostałą kwotę (600 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Zapisy tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Ulgi

Osoby, które posiadają już uprawnienia instruktora kettlebell i mają na bieżąco opłacone składki mogą uczestniczyć w kursie całkiem za darmo

Informacje dodatkowe

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) telefonicznie: 660 786 972 (Lech Kledzik – główny szkoleniowiec PSKiF), mailowo: biuro@kettlebell.org.pl Nie pasuje Tobie miejsce szkolenia? Za daleko do Białegostoku? Kursy z “mikołajkową” zniżką odbędą się 5/6 grudnia w kilku innych polskich miastach. Do końca października zamieścimy na naszej stronie pełną ich listę. Na razie znamy szczegóły kursu “mikołajkowego” w Szczecinie, Warszawie i w Ełku

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń