Kurs instruktora kettlebell w Katowicach

Kurs instruktora kettlebell w Katowicach

Kurs instruktora kettlebell w Katowicach

Termin i miejsce

3/4 lipca 2021. Czas trwania: około 10 godzin, sobota od 9.00.00 do 14.00, niedziela od 9.00 do 14.00

Miejsce: CrossFit HUSSARS, Al. Roździeńskiego 191, Katowice (Obok restauracji winiarni Terra Mare)

Kurs instruktora kettlebell w Katowicach – opis:

nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć, zasady prowadzenia treningu grupowego. Uczestnicy nauczą się ponad 20 podstawowych ćwiczeń kettlbell. Wspomniane techniki będą pochodziły zarówno ze szkoły giriewoj sport jak i hardstyle.

Prowadzący:

Lech Leon Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor-wykładowca kettlebell. LEON jest trenerem polskiej kadry kettlebell lifting. Wśród jego podopiecznych są mistrzowie świata i Europy, zdobywcy Pucharu Świata kettlebell.

Egzamin:

po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielne prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie. Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena i sposoby płatności

890 złotych (830 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF). Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach instruktora kettlebell na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny.

Sposoby płatności: roczna składka członkowska PSKiF chwili rezerwacji udziału -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 4 lipca” . Pozostałą kwotę (830 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Zapisy:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Instruktorzy kettlebell PSKiF (to znaczy osoby, które mogą wziąć udział w kursie za darmo) proszeni są o poinformowanie nas o tym mailowo. Prosimy nie korzystać z formularza zgłoszeniowego.

Dodatkowe informacje (ale nie zapisy) mailowo: biuro@kettlebell.org.pl

Na wszelkie pytania dotyczące “Kurs instruktora kettlebell w Katowicach” chętnie udzieli też (ale nie rezerwacja udziału) prowadzący szkolenie Lech Leon Kledzik tel. 660786972

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z naszych poprzednich szkoleń oraz planem kursów  w najbliższym czasie.