Kurs instruktora kettlebell w Krakowie

Kurs instruktora kettlebell w Krakowie

Kurs instruktora kettlebell w Krakowie

Kurs odbędzie się 25/26 stycznia 2019 roku w Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków ul. Sikorki 21a (budynek Avatar Centrala Ruchu). Sobota 11.00-16.00, niedziela 10.00-15.00

Opis: nauka wszystkich podstawowych technik kettlebell, zarówno z amerykańskiej szkoły hardstyle, jak i rosyjskiej szkoły giriewoj sport.

Prowadzący: instruktor-wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness:Ewa Ciembroniewicz. Przypominamy, że instruktor – wykładowca to instruktor mający uprawnienia do samodzielnego prowadzenia kursów instruktorskich. W Polsce jest 12 takich osób. Ewa jest też założycielem i głównym szkoleniowcem Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków. Posiada uprawnienia nie tylko instruktora wykładowcy kettlebell lecz również instruktora kettlebell rosyjskiej szkoły giriewoj sport oraz amerykańskiej szkoły hardstyle. Jest także licencjonowanym sędzią kettlebell.

Egzamin: Egzamin nie ma charakteru sprawdzianu siły lub wytrzymałości, głównym jego celem jest sprawdzenie umiejętności czystego technicznego wykonania kilkunastu ćwiczeń. Zazwyczaj niemal wszyscy uczestnicy kończą egzamin z wynikiem pozytywnym.

Uprawnienia: Uprawnienia nadaje Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, największa polska struktura prowadząca kursy instruktora kettlebell. Jako jedyna jest wpisana do KRS. Jest też członkiem International Union of Kettlebell Lifting (gdzie reprezentuje Polskę), co skutkuje uznawaniem uprawnień na całym świecie

Cena: 800 zł, z czego 60 zł to roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. 740 zł to właściwa opłata za kurs.

Rejestracja udziału jest możliwa tylko za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Sposoby płatności: 60 zł (roczna składka członkowska) w momencie rejestracji przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness: 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z dopiskiem: “Roczna składka członkowska od 25 stycznia”. Pozostałą kwotę (740 zł) należy zapłacić na miejscu w dniu szkolenia.

Macie pytania w temacie “Kurs instruktora kettlebell w Krakowie”? Napiszcie do nas. Na wszelkie pytania (ale nie rezerwacja udziału) chętnie odpowiemy też telefonicznie – 660786972 (Lech LEON Kledzik)

Pełen grafik szkoleń i kursów instruktorskich.