Kurs instruktora kettlebell w Poznaniu

kettlebell w Poznaniu Poznań

Kurs instruktora kettlebell w Poznaniu

Miejsce: Magda Jarmuż FIT FLY, ul. Wyspiańskiego 10 (uwaga: wejście od ulicy Chełmońskiego nr 1) , Poznań

Data i godzina: 14/15 września, sobota 10-15, niedziela 10-15

Opis: nauka wszystkich podstawowych technik kettlebell, zarówno z amerykańskiej szkoły hardstylle, jak i rosyjskiej szkoły giriewoj sport.

Egzamin nie ma charakteru sprawdzianu siły lub wytrzymałości. Głównym jego celem jest sprawdzenie umiejętności czystego technicznego wykonania kilkunastu ćwiczeń. Zazwyczaj niemal wszyscy uczestnicy kończą egzamin z wynikiem pozytywnym.

Zapisy na szkolenie “Kurs instruktora kettlebell w Poznaniu” wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Uprawnienia nadaje Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Jest to największa polska struktura prowadząca kursy instruktora kettlebell. Jako jedyna jest wpisana do KRS. Jako jedyna jest też członkiem International Union of Kettlebell Lifting, co skutkuje uznawaniem uprawnień na całym świecie

Prowadząca: instruktor-wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness: Magda Jarmuż. Posiada ona uprawnienia nie tylko instruktora wykładowcy kettlebell lecz również instruktora kettlebell rosyjskiej szkoły giriewoj sport oraz amerykańskiej szkoły hardstyle. Jest również licencjonowanymi sędzią kettlebell.

Kurs kosztuje 800 zł, z czego 740 zł to opłata za kurs a 60 zł obowiązkowa roczna składka członkowska.

Sposoby płatności: 60 zł (roczna składka członkowska) w momencie rejestracji przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness: 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z dopiskiem: “Roczna składka członkowska od 14 września”. Pozostałą kwotę (740 zł) należy zapłacić na miejscu w dniu szkolenia.

Macie pytania w temacie “Kurs instruktora kettlebell w Poznaniu”? Napiszcie do nas. W wszelkich kwestiach oprócz rezerwacji udziału w szkoleniu możecie tez kontaktować się z nami telefonicznie: 660786972

Zapisy na szkolenie wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

 

 

 

 

Zapisy na szkolenie wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Nie pasuje Tobie termin lub data szkolenia kettlebell w Poznaniu? Zapoznaj się z pełnym grafikiem naszych szkoleń