Kurs instruktora kettlebell w Warszawie

Kurs instruktora kettlebell w Warszawie

Kurs instruktora kettlebell w Warszawie

To jeden z tzw. „kursów mikołajkowych”. Już od wielu lat Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness organizuje w grudniu w kilku ośrodkach jednocześnie kursy instruktorskie po cenach wyraźnie niższych niż w pozostałych miesiącach. W tym roku zniżka wynosi 300 zł, uczestnicy zapłacą 990 zł zamiast 1.290 zł. (do tej ceny należy dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na PSKiF – organizację zrzeszająca instruktorów).

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w weekend 2/3 grudnia 2023 w Centrum Kettlebell Bemowo, przy ulicy Dźwigowej 51 w Warszawie. Sobota 12.00 – 18.00, niedziela 9.00 – 15.00.

Prowadzący

Szkolenie poprowadzi Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. LEONOWI asystować będzie Ola Stępkowska. Ola posiada nie tylko uprawnienia instruktora kettlebell, jest również instruktorem kettlebell rosyjskiej szkoły giriewoj sport i amerykańskiej hardstyle, posiada też uprawnienia instruktora sportów balistycznych (kettlebell, maczugi, worki bułgarskie).

Opis

Celem szkolenia jest nauczenie uczestników ponad 20 technik kettlebell, częściowo rodem ze szkoły giriewoj sport, częściowo ze szkoły hardstyle, częściowo z próbującego połączyć te dwa kierunki 5-boju kettlebell. Ważnym elementem szklenia będzie wyrobienie umiejętności wykrywania oraz korygowania błędów wykonywanych przez podopiecznych.

Dla kogo?

Dla każdego kto jest choćby przeciętnie sprawny fizycznie. Wcześniejsze doświadczenia z kettlebell nie są wcale atutem. Wolimy „zapisywać czystą tablicę” i uczyć Was od początku prawidłowych technik, zamiast marnować czas na wykorzenianie błędów.

Egzamin

Egzamin nie jest sprawdzianem siły i nie ma charakteru testu siłowego. Uczestnicy muszą zaprezentować prawidłowe wykonanie kilkunastu ćwiczeń z odważnikami. Zazwyczaj nie sprawia to większego problemu, Gdyby jednak coś się nie powiodło to poprawkę można za darmo, zdać „zdalnie”, przesyłając nagranie stosownych technik.

Organizator

Organizatorem szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Kurs objęty jest patronatem Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych

Rejestracja udziału

Rejestracja udziału wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Uprawnienia

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest członkiem kilku międzynarodowych struktur kettlebell, co oznacza, że uprawnienia są honorowane na całym świecie.

Cena

990 zł zamiast regularnej ceny 1.290. Do tego należy dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów).

UWAGA WAŻNE: osoby posiadające ważne uprawnienia instruktora kettlebell PSKiF, mogą uczestniczyć w szkoleniu za darmo. Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa są wolne miejsca. O chęci bezpłatnego powtórzenia kursu prosimy informować nas przez mail: biuro@kettlebell.org.pl Prosimy nie zapisywać się przez formularz zgłoszeniowy

Formy płatności

60 zł rocznej składki członkowskiej na PSKiF, przelewem w momencie rejestracji. Dae do przelewu: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 W tytule przelewu „roczna składka członkowska od 3.12.2023 Warszawa” UWAGA: podany numer konta służy jedynie przelewaniu składek członkowskich, prosimy nie używać go do regulowania jakichkolwiek innych płatności

Pozostałą kwotę (tzn 990 zł) prosimy opłacić gotówką, na miejscu, bezpośrednio przed szkoleniem.

Kursy „mikołajkowe” w innych ośrodkach

Kursy mikołajkowe ze zniżką 300 zł. odbędą się 2/3 grudnia i 9/10 grudnia w kilku polskich miastach. TUTAJ znajdziecie ich pełną listę

Informacje dodatkowe

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z kierownikiem szklenia: Lech „LEON” Kledzik, tel. 660 786 972 mail: biuro@kettlebell.org.pl