Kurs instruktora kettlebell – Wrocław

Kurs instruktora kettlebell Wrocław we Wrocławiu 2

Kurs instruktora kettlebell – Wrocław odbędzie się w weekend 5/6 grudnia 2020 we Wrocławiu. Dokładną lokalizację oraz godziny podamy w drugiej połowie października 2020. Wiadomo już jednak, że będzie to kurs 10-godzinny, 2-dniowy (5 godzin sobota + 5 godzin niedziela).

Opis i prowadzący

Celem kursu jest  nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia treningów osobistych oraz zajęć grupowych kettlebell. Uczestnicy poznają podstawowe techniki (łącznie ponad 20) ćwiczeń charakterystyczne dla amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport.

Kurs instruktora kettlebell – Wrocław poprowadzą Marta Żebrowska i Marcin Wroński. Oboje są nie tylko instruktorami kettlebell. Posiadają także uprawnienia instruktorskie amerykańskiej szkoły kettlebell hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport. Marta i Marcin posiadają też uprawnienia instruktora – wykładowcy kettlebell (w Polsce ma je zaledwie 11 osób). Oznacza to, że mogą samodzielnie prowadzić kursy instruktora kettlebell.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników). Jego celem nie jest sprawdzian siły lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.

Uprawnienia są honorowane w Polsce i  na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena, sposoby płatności i zapisy

Regularna cena kursu to 800 zł. Od kilku lat jednak kursy “mikołajkowe”, czyli odbywające się na początku grudnia są wyraźnie tańsze od pozostałych. W poprzednich latach rabat wynosił 100 zł do nawet 200 zł. Decyzja o tym ile kurs będzie kosztował zapadnie w drugiej połowie października 2020. Wówczas też rozpoczniemy zapisy i poinformujemy Was o formach płatności

Informacje dodatkowe

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) telefonicznie: 660 786 972 (Lech Kledzik – główny szkoleniowiec PSKiF), mailowo: biuro@kettlebell.org.pl Nie pasuje Tobie miejsce szkolenia? Za daleko na Mikołajkowy kurs instruktora kettlebell – Wrocław? Kursy z “mikołajkową” zniżką odbędą się 5/6 grudnia w kilku innych polskich miastach. Do końca października zamieścimy na naszej stronie pełną ich listę. Na razie znamy szczegóły kursu “mikołajkowego” w Szczecinie, Białymstoku , Warszawie oraz Ełku

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń