Kurs instruktorski bulgarian bag w Gdańsku

Kurs instruktorski bulgarian bag

Kurs instruktorski bulgarian bag w Gdańsku

Miejsce i data

Niedziela 16 maja 2021 w Fitness Magnum Gdańsk (dawniej Fitness LEON), ul. Kartuska 422a, 80-125 Gdańsk, tel. 58 3004050. Zaczynamy o godzinie 9.00, kończymy około 17.00. W trakcie szkolenia przewidujemy jedną około 30′-45′ przerwę. Prosimy uczestników o przybycie około 8.30 abyśmy mieli czas na procedurę rejestracji.
Organizatorzy
Organizatorami szkolenia są:
Sklep Fitness LEON – któremu to sklepowi dziękujemy za użyczenie sprzętu wykorzystanego podczas kursu

Prowadzący

Wynalazcą worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag jest legendarny bułgarski zapaśnik i trener – Iwan Iwanow. Szkolenie poprowadzi jego uczeń i przyjaciel: Lech LEON Kledzik: Bulgarian Bag PRO instructor. To jedyna osoba w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadająca tak wysoki stopień instruktorski.

Opis kursu

Uczestnicy poznają zasady wszystkich podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim (łącznie ponad 100), a także zapoznają się z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

Uprawnienia:

Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik zdobędzie wyższy stopień instruktorski (lvl 2). Można też powtórzyć lvl 1. Odpłatność za taką powtórkę wynosi zazwyczaj połowę regularnej ceny szkolenia (obecnie 450 zł)

Materiały szkoleniowe:

Uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy w języku angielskim. Jest do niego dołączony słowniczek zawierający tłumaczenie na polski wszystkich nazw ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia adepci uzyskają dostęp do ponad 2-godzinnych materiałów szkoleniowych na video nagranych specjalnie dla nich przez Iwana Iwanowa.   Na przełomie kwietnia i maja 2021 utworzymy zamkniętą grupę na Facebook, gdzie będziemy mogli „online” odpowiadać na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.

Certyfikaty i dodatki:

Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie, prosty posiłek podczas przerwy w kursie (zazwyczaj pizza), jest też możliwość darmowego noclegu wraz ze śniadaniem w dobrym hotelu w pobliżu miejsca szkolenia (patrz niżej)

Cena i formy płatności

Opłata wynosi 990 zl. Kwotę tą można wpłacić gotówką na miejscu, w dniu szkolenia. Można też zrobić przelew na konto Fitness LEON w Gdańsku 96 1940 1076 3109 3150 0002 0000 . W tytule przelewu prosimy napisać „Kurs Instruktora Bulgarian Bag”.

Rejestracja udziału

Rejestracja na Kurs instruktorski bulgarian bag w Gdańsku możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Nie pobieramy zaliczek dlatego apelujemy o odpowiedzialność przy rejestracji. Około 2 tygodni przed szkoleniem nawiążemy z Wami kontakt z prośbą o potwierdzenie udziału. Rejestracja uczestników jest możliwa tak długo jak długo są wolne miejsca. Osoby, które zgłoszą swój udział po 5 maja muszą się jednak liczyć z tym, że  certyfikaty, czy materiały szkoleniowe otrzymają z opóźnieniem

Noclegi i dodatki

Dla wszystkich osób które zapiszą się na kurs do 30 kwietnia 2021 organizator opłaci noclegi (pokoje 2- i 3- osobowe) wraz ze śniadaniem w dobrym hotelu w pobliżu miejsca szkolenia HOTEL WALEWSCY. Jest możliwość noclegu w pokoju 1-osobowym, wiąże się to jednak z dopłatą 50 zł. Prosimy w tej sprawie kontaktować się z nami.
Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący kurs Lech LEON Kledzik tel. 660786972. Uwaga: LEON nie będzie miał możliwości telefonicznego zapisania Was na szkolenie.
Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych wcześniejszych szkoleń bulgarian bag oraz kettlebell