Kurs instruktorski kettlebell hardstyle Wrocław

hardstyle

Kurs instruktorski kettlebell hardstyle Wrocław to tzw. “kurs mikołajkowy”. Już od wielu lat Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness organizuje w końcu listopada i grudniu w kilku ośrodkach jednocześnie kursy instruktorskie po cenach wyraźnie niższych niż w pozostałych miesiącach. W tym roku zniżka wynosi 300 zł, uczestnicy zapłacą 990 zł zamiast 1.290 zł. (do tej ceny należy dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na PSKiF – organizację zrzeszająca instruktorów).

Data i miejsce

Kurs odbędzie się w weekend 9/10 grudnia  we wroc ławskim klubie “Morskie Oko Health & Performance” przy ulicy Chopina 27. W sobotę zaczniemy o 12.00 (prosimy o przybycie kilkanaście minut wcześniej abyśmy mieli czas na procedurę rejestracji). W niedzielę start o 9.00. W oba dni kurs trwa po około 5-6 godzin.

Prowadzący

Dariusz Reinhard – nazwany niedawno „Totemem polskiego hardstyle”. Pełni funkcję Głównego Szkoleniowca kettlebell hardstylle PSKiF. Jest między innymi rekordzistą świata w tureckim wstawaniu (tzw. TGU to sztandarowe ćwiczenie tej szkoły kettlebell).

Opis

Nauka wszystkich podstawowych technik zgodnie ze szkołą kettlebell hardstyle. Uczestnicy zapoznają się też z metodyką prowadzenia zajęć grupowych jak i treningów indywidualnych kettlebell oraz zasadami układania planów treningowych.

Dla kogo?

Dla każdego kto jest choćby przeciętnie sprawny fizycznie. Wcześniejsze doświadczenia z kettlebell nie są wcale atutem. Wolimy „zapisywać czystą tablicę” i uczyć Was od początku prawidłowych technik, zamiast marnować czas na wykorzenianie błędów.

Egzamin

Egzamin nie jest sprawdzianem siły i nie ma charakteru testu siłowego. Uczestnicy muszą zaprezentować prawidłowe wykonanie kilkunastu ćwiczeń z odważnikami. Zazwyczaj nie sprawia to większego problemu, Gdyby jednak coś się nie powiodło to poprawkę można za darmo, zdać „zdalnie”, przesyłając nagranie stosownych technik.

Uprawnienia

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest członkiem kilku międzynarodowych struktur kettlebell, co oznacza, że uprawnienia są honorowane na całym świecie.

Cena

990 zł zamiast regularnej ceny 1.290. Do tego należy dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów).

UWAGA WAŻNE – DODATKOWE ZNIŻKI: osoby posiadające ważne uprawnienia instruktora kettlebell PSKiF, mogą uczestniczyć w szkoleniu  z dodatkową zniżką 100 zł, czyli płacą 890 zł zamiast 1.290. Członkowie PSKiF, którzy nie zalegają ze składkami, zwolnieni są z opłaty 60 zł.

Formy płatności

60 zł rocznej składki członkowskiej na PSKiF, przelewem w momencie rejestracji. Dane do przelewu: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 W tytule przelewu „roczna składka członkowska od 9.12.2023 Wrocław” UWAGA: podany numer konta służy jedynie przelewaniu składek członkowskich, prosimy nie używać go do regulowania jakichkolwiek innych płatności. Pozostałą kwotę (tzn. 990 zł) prosimy opłacić gotówką, na miejscu, bezpośrednio przed szkoleniem.

Rejestracja udziału

Zapisywać się na szkolenie można za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Kursy „mikołajkowe” w innych ośrodkach

Kursy mikołajkowe ze zniżką 300 zł. odbędą się 2/3 grudnia i 9/10 grudnia w kilku polskich miastach. TUTAJ znajdziecie ich pełną listę

Informacje dodatkowe

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z kierownikiem szkolenia: Lech „LEON” Kledzik, tel. 660 786 972 mail: biuro@kettlebell.org.pl