Kurs instruktorski kettlebell w Kaliszu

urs instruktora kettlebell w Kętrzynie
Kurs instruktorski kettlebell w Kaliszu

Data i miejsce

Klub Sportowy Ironfit Kalisz, ulica Piskorzewie 10, w sobotę i niedzielę 15 i 16 kwietnia 2023. W sobotę 13.00-19.00, w niedzielę 9.00 – 15.00

Opis

Celem szkolenia jest nauczenie ponad 20 podstawowych technik kettlebell. Będą to zarówno ćwiczenia z amerykańskiej szkoły hardstyle, jak i rosyjskiej giriewoj sport. Ważnym elementem szkolenia będzie wyrobienie umiejętności wykrywania i korygowania błędów u przyszłych podopiecznych.

Prowadzący

Szkolenie poprowadzi Robert Jędrzejewski – wielokrotny mistrz świata i Europy kettlebell lifting. Robert jest kapitanem kadry Polski kettlebell sport. Należy też do bardzo wąskiego grona „instruktorów wykładowców”, co oznacza, że może samodzielnie prowadzić kursy instruktorskie. Robert Jędrzejewski jest założycielem i głównym szkoleniowcem klubu sportowego Ironfit Kalisz.

Egzamin

Egzamin nie będzie testem siły czy sprawności, a jedynie sprawdzianem nauczonych w czasie kursu technik. Dla wszystkich aktywnie biorących udział w szkoleniu zazwyczaj nie sprawia on większych problemów.

Uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują certyfikat oraz legitymację instruktora kettlebell. Uprawnia to do prowadzenia treningów osobistych i grupowych oraz szkoleń kettlebell pod warunkiem nienadawania w ich wyniku uprawnień instruktorskich. Uwaga: legitymacje i certyfikaty będą drukowane około 10 dni przed szkoleniem. Osoby, które zapiszą się później otrzymają uprawnienia wypisywane ręcznie, nie drukowane. Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (wiąże się to z obowiązkiem corocznego płacenia składki członkowskiej 60 zł). Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach instruktora kettlebell na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny

Organizator

Organizatorem szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Klub Sportowy Ironfit Kalisz

Rejestracja udziału

Rejestracja udziału wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Cena i formy płatności

1090 złotych + 60 złotych roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).
Składka na PSKiF 60 zł powinna być zapłacona w momencie rejestracji przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 14 kwietnia”. UWAGA: podane konto jest kontem wyłącznie do wpłacania składek członkowskich, prosimy nie dokonywać na nie żadnych innych wpłat.
Właściwą opłatę za kurs (1.090 zł) prosimy zapłacić gotówką, na miejscu w dniu szkolenia.

Informacje dodatkowe

Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość darmowego skorzystania z oferty Aquapark Kalisz
W razie pytań lub wątpliwości, nadzorujący szkolenie Lech LEON Kledzik stoi zawsze chętnie do Waszej dyspozycji: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972
Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń  oraz naszymi planami na najbliższe miesiące