Kurs instruktorski Macebell Flow Warszawa

kurs instruktorski macebell flow

 

Lista uczestników zamknięta

Kurs instruktorski Macebell Flow to tzw. “kurs mikołajkowy”. Już od wielu lat Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness organizuje w końcu listopada i grudniu w kilku ośrodkach jednocześnie kursy instruktorskie po cenach wyraźnie niższych niż w pozostałych miesiącach. W tym roku zniżka wynosi 300 zł, uczestnicy zapłacą 990 zł zamiast 1.290 zł. (do tej ceny należy dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na PSKiF – organizację zrzeszająca instruktorów).

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2023 w Natolińskim Ośrodku Kultury przy  ulicy Na Uboczu 3, w Warszawie

Zaczynamy o 10.00, kończymy około 18.00. Prosimy uczestników o przybycie około 15-20 minut wcześniej abyśmy mieli czas na procedurę rejestracji

Opis

Popatrzcie najpierw na typowy zestaw ćwiczeń Macebell Flow – prezentuje, jeden z prowadzących kurs: Paweł Konys:

 

„MACEBELL” (zwany też: Gada) to buława, której historia sięga starożytności. Szczególnie popularna była jako nie tylko broń, ale i narzędzie treningowe w dawnej Persji. Jednak korzeni treningu z maczugami należy szukać jeszcze tysiące lat wcześniej, sięgają one czasów człowieka pierwotnego.

Przez termin „FLOW” rozumiemy sposób treningu polegający na płynnym przechodzeniu z jednego ćwiczenia do drugiego, czego efektem jest układ (seria treningowa).

Macebell Flow możemy w dużym uproszczeniu przetłumaczyć jako: trening z buławą „Macebell”, podczas którego ćwiczący wykonuje wiele różnych, uzupełniających i „przenikających się” ćwiczeń.

Podczas szkolenia nauczymy Was kilkudziesięciu podstawowych ćwiczeń z buławą oraz sposobów łączenia ich w serie treningowe. Dużo uwagi poświęcimy na wyrobienia umiejętności wykrywania i korygowania błędów u Waszych podopiecznych.

Prowadzący

Paweł Orzechowski i Paweł Konys – od niemal pięciu lat ćwiczą z buławą treningową, głównie systemem „Macebell Flow”. Jako jedyni w Polsce posiadają uprawnienia „Instruktora Wykładowcy Macebell Flow PSKiF”, co oznacza, że mogą samodzielnie prowadzić kursy i nadawać uprawnienia instruktorskie innym osobom.

Uprawnienia

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują legitymacje i certyfikaty potwierdzające jego ukończenie. Daje to uprawnienia do prowadzenia treningów indywidualnych i grupowych oraz szkoleń Macebell Flow, pod warunkiem nienadawania jakichkolwiek uprawnień. Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (wiąże się to z obowiązkiem corocznego płacenia składki członkowskiej 60 zł).

Organizator

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness – największa i najstarsza polska organizacja propagująca trening z tzw. sprzętami balistycznymi (kettlebell, maczugi, worki bułgarskie, itp.). Pierwszy kurs instruktora treningu z maczugami Stowarzyszenie przeprowadziło w roku 2011.

 Cena

990 zł zamiast regularnej ceny 1.290. Do tego należy dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów). Członkowie PSKiF, którzy nie zalegają ze składkami, zwolnieni są z opłaty 60 zł.

Formy płatności

60 zł rocznej składki członkowskiej na PSKiF, przelewem w momencie rejestracji. Dane do przelewu: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 W tytule przelewu „roczna składka członkowska od 9.12.2023 Warszawa” UWAGA: podany numer konta służy jedynie przelewaniu składek członkowskich, prosimy nie używać go do regulowania jakichkolwiek innych płatności. Pozostałą kwotę (tzn. 990 zł) prosimy opłacić gotówką, na miejscu, bezpośrednio przed szkoleniem.

Ulgi

Osoby posiadające uprawnienia instruktora macebell flow mogą wziąć udział w kursie za 200 zł, warunkiem jest wystarczająca ilość miejsc. W takim wypadku prosimy złożyć zgłoszenie nie przez formularz zgłoszeniowy, tylko mailem: biuro@kettlebell.org.pl Członkowie PSKiF zwolnieni są z opłaty 60 zł o ile mają na bieżąco opłacone składki członkowskie.

Rejestracja udziału

Zapisywać się na szkolenie można za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Materiały szkoleniowe

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe w postaci multimedialnego podręcznika trenera. W materiałach znajdziecie linki do filmików na YouTube prezentujących ćwiczenia, które poznacie na kursie.

Kursy „mikołajkowe” w innych ośrodkach

Kursy mikołajkowe ze zniżką 300 zł. odbędą się 2/3 grudnia i 9/10 grudnia w kilku polskich miastach. TUTAJ znajdziecie ich pełną listę

Informacje dodatkowe

W połowie szkolenia planujemy przerwę na prosty posiłek (zazwyczaj pizza) na koszt organizatora.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z kierownikiem szkolenia: Lech „LEON” Kledzik, tel. 660 786 972 mail: biuro@kettlebell.org.pl