Kurs Pięciobój Kettlebell

Warszawa, Akademia Kettlebells Warszawa, ul. Długa 44/50.

29 stycznia 2022 r, (sobota), w godz. 11-15

Zapraszamy do stolicy na wyjątkowe szkolenie obejmujące tematykę Pięcioboju Kettlebell (Pentathlon Kettlebell). Szkolenie współorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Akademię Kettlebells Warszawa.

OPIS

Pięciobój Kettlebell (Pentathlon Kettlebell) to niezwykle wymagająca dyscyplina sportowa wchodząca w skład Kettlebell Sportu, należąca obecnie do międzynarodowej organizacji IKMF – International Kettlebell Marathon Federation. Pięciobój składa się z pięciu bojów: zarzut (clean), zarzut i wyciskanie siłowe (clean and press), podrzut (jerk), pół-rwanie (half-snatch) oraz wycisko-podrzut (push press). Podczas szkolenia szczegółowo omówimy oraz przećwiczymy zarówno boje jak i zasady startu w zawodach. Dodatkowo, co bardzo istotne, zwrócimy uwagę na wymagane przez sędziów najważniejsze warunki do zaliczenia powtórzeń osobno dla każdego z p

PROWADZĄCY

ięciu bojów.

Celem uzupełnienia szkolenia podamy teorię, tj. omówimy punktacje oraz przeliczniki ciężarów czyli sposób w jaki obliczany jest wynik końcowy danego zawodnika.

WAŻNE!

Szkolenie Pięcioboju Kettlebell może być świetnym przygotowaniem do zbliżających się, kwietniowych zawodów w Kaliszu, gdzie w ramach Ogólnopolskich zawodów Kettlebell będzie można rywalizować w tzw. Pół-pięcioboju czyli odmianie dla początkujących.

Szkolenie poprowadzi posiadający tytuł ‘Master of Sport in Pentathlon Kettlebell’ Marcin Filipiak – instruktor-wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness oraz aktualny viemistrz świata Pięcioboju Kettlebell IKMF (Francja 2021).

Asystować mu będzie przedstawiciel Akademii Kettlebells Warszawa, reprezentujący świat Kettlebell Hardstyle Emil Stanisławski, który na swoim koncie również posiada międzynarodowe sukcesy kettlebell sport. Emil to także najwyższej klasy trener kettlebell, od którego na pewno będziecie mogli usłyszeć szereg cennych wskazówek.

ZAPISY

Tylko i wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

INFO DODATKOWE

limit miejsc 20 osób. Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie prowadzący szkolenie Marcin Filipiak: cf1.gorzow@gmail.com

CENA I FORMY PŁATNOŚCI

Cena 280 zł za osobę, które należy wpłacić w momencie rejestracji przelewem na konto: CF1 Marcin Filipiak, 29 1050 1911 1000 0092 4684 3958. Tytuł przelewu: “Szkolenie 5-bój Kettlebell”. Przelewu należy dokonać najpóźniej do 22 stycznia. Osoby, które tego nie zrobią będziemy musieli skreślić z listy uczestników. Chęć uzyskania faktury za szkolenie należy zgłosić w momencie rejestracji na szkolenie na maila: cf1.gorzow@gmail.com