Lublin – kurs instruktora kettlebell

Lublin - kurs instruktora kettlebell
Lublin – kurs instruktora kettlebell

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w weekend 28/29 maja 2022 w Fight Gym Lublin. Klub mieści się przy ulicy Rzemieślniczej 4. W sobotę ćwiczymy o 10.30-15.30, w niedzielę o 9.00-14.00.

Opis

Celem kursu jest nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia treningów osobistych oraz zajęć grupowych kettlebell. Uczestnicy poznają podstawowe techniki (łącznie ponad 20) ćwiczeń charakterystyczne dla amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport.

Prowadzący

Damian Majewski – instruktor wykładowca kettlebell PSKiF (to znaczy jest jedną z 11 osób w Polsce mogących nadawać uprawnienia instruktora kettlebell PSKiF. Damian posiada też tytuły instruktora zarówno amerykańskiej szkoły hardstyle jak i rosyjskiej giriewoj sport

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningu osobistego kettlebell. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników). Jego celem nie jest sprawdzian siły lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.
Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena, sposoby płatności i zapisy

Uczestnicy płacą za kurs na miejscu w dniu szkolenia. Normalna opłata wynosi 890 zł. Tym razem zdecydowaliśmy, że opłata dla uczestników mających imieniny lub urodziny w maju będzie o 200 zł niższa (czyli 690 zamiast 890 zł). Do tej kwoty należy jeszcze dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).
Sposoby płatności: W momencie rejestracji na szkolenie roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 28 maja”. Pozostałą kwotę (890 zł “normalnie” lub 690 ze zniżką) na miejscu w dniu szkolenia.
Zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Lublin kurs instruktora kettlebell – ulgi

Obchodzący urodziny lub imieniny w maju -200 zł, czyli opłata 690 zł zamiast 890 zł (+ składka członkowska PSKiF 60 zł).
Osoby, które posiadają już uprawnienia instruktora kettlebell i mają na bieżąco opłacone składki mogą uczestniczyć w kursie całkiem za darmo. W takim wypadku prosimy nie zapisywać się przez formularz tylko poinformować nas osobnym mailem.

Informacje dodatkowe

Jeżeli macie pytania lub wątpliwości, kierownik szkolenia – Lech LEON Kledzik z przyjemnością odpowie na wszystkie: biuro@kettlebell.org.pl lub tel 660786972
Zobaczcie też pełną listę szkoleń, kursów instruktorskich bulgarian bag oraz kettlebell a także obozów sportowych prowadzonych przez nas