Mikołajkowy kurs instruktora kettlebell – Warszawa

Mikołajkowy kurs instruktora kettlebell - Warszawa

Mikołajkowy kurs instruktora kettlebell – Warszawa

Data i miejsce szkolenia

Kurs odbędzie się 5/6 grudnia 2020 w klubie Energy Fitness na Mokotowie przy ulicy Sułkowickiej 2/4 (Budynek Belvedere Residence). Trwać będzie minimum 10 godzin, sobota 5 grudnia 2020 12.00-17.00 i niedziela 6 grudnia 2020 12.00 – 17.00. Jak co roku kursy prowadzone na początku grudnia, tak zwane “mikołajkowe” są wyraźnie tańsze od pozostałych. Tym razem mikołajkowa zniżka wynosi – 140 złotych

Opis szkolenia oraz prowadzący:

Celem kursu jest nauka podstawowych zasad metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia zajęć grupowych oraz treningów indywidualnych. Uczestnicy poznają ponad 20 najważniejszych ćwiczeń kettlebell, rodem zarówno z amerykańskiej, jak i rosyjskiej szkoły treningu z odważnikami.

Prowadzący: Michał Dłużniewski to nie tylko instruktor kettlebell z wieloletnim doświadczeniem. Posiada on także uprawnienia instruktorskie amerykańskiej szkoły kettlebell hardstyle oraz rosyjskiej – giriewoj sport. Jest również zawodnikiem oraz licencjonowanym sędzią kettlebell lifting. Michał posiada też tytuł „instruktora wykładowcy kettlebell” (w Polsce ma go zaledwie 11 osób) co oznacza, że może samodzielnie prowadzić kursy instruktora kettlebell.

Egzamin i uprawnienia:

po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego kettlebell. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie. Egzamin nie jest sprawdzianem siły czy sprawności fizycznej. Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie kilkunastu technik ćwiczeń, poznanych w czasie kursu. Komisja egzaminacyjna kontroluje technikę, nie sprawdza siły czy wytrzymałości zdających (średnio zdaje 95% uczestników).

Uprawnienia są honorowane na całym świecie. Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest członkiem International Union of Kettlebell Lifting oraz International Kettlebell Lifting Federation.

Cena, sposoby płatności i zapisy

Regularna cena kursu to 800 zł. Od kilku lat jednak kursy “mikołajkowe”, czyli odbywające się na początku grudnia są wyraźnie tańsze od pozostałych. W tym roku “mikołajkowy” rabat wynosi -140 zł. Co oznacza 660 zamiast 800 zł. Przy czym opłata za kurs to 600 zł, a 60 zł to roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).

Sposoby płatności: 7 -10 dni przed datą szklenia,  roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 6 grudnia Warszawa) ”. Pozostałą kwotę (600 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Zapisy tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Ulgi

Osoby, które posiadają już uprawnienia instruktora kettlebell i mają na bieżąco opłacone składki mogą uczestniczyć w kursie całkiem za darmo

Informacje dodatkowe

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) telefonicznie: 660 786 972 (Lech Kledzik – główny szkoleniowiec PSKiF), mailowo: biuro@kettlebell.org.pl Nie pasuje Tobie miejsce szkolenia? Za daleko na Mikołajkowy kurs instruktora kettlebell – Warszawa? Kursy z “mikołajkową” zniżką odbędą się 5/6 grudnia w kilku innych polskich miastach. Do końca października zamieścimy na naszej stronie pełną ich listę. Na razie znamy szczegóły kursu “mikołajkowego” w Szczecinie, Białymstoku oraz Ełku

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń