Oborniki Śląskie “Kurs instruktora kettlebell”

lech leon kledzik oborniki śląskie kurs instruktora kettlebell

Oborniki Śląskie “Kurs instruktora kettlebell” prowadzą Lech Leon Kledzik, Marta Żebrowska, Marcin Wroński.

Termin i miejsce:

5/6 października 2019 (sobota – niedziela). Sobota 13.00 – 18.00, niedziela 10.00 – 15.00. Miejsce: klub Elitarni MMA Oborniki Śląskie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 61

Opis

Nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć grupowych oraz treningów indywidualnych z odważnikami. Uczestnicy zgłębią tajniki obu głównych szkół kettlebell: rosyjskiej (giriewoj sport) oraz amerykańskiej (hardstyle). Poznają też techniki szkół “pośrednich jak crossfit czy odmiana fitnessowa kettlebell.

Prowadzący

Lech Leon Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor wykładowca kettlebell. Założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Marta Żebrowska i Marcin Wroński – instruktorzy wykładowcy kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają również uprawnienia instruktorskie dwóch najważniejszych szkół kettlebell: amerykańskiej – hardstyle i rosyjskiej – giriewoj sport, oboje są także licencjonowanymi sędziami kettlebell sport I klasy.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness pozwalające na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningów osobistych. Egzamin nie jest sprawdzianem siły uczestników. Polega na sprawdzeniu prawidłowego opanowania kilkunastu podstawowych technik ćwiczeń z odważnikami. Jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia są honorowane w Polsce i  na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Macie pytania w temacie “Kurs instruktora kettlebell” Oborniki Śląskie? Napiszcie do nas.

Cena i sposoby płatności

800 złotych (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF). Roczną składkę członkowską (60 zł) należy zapłacić natychmiast, w momencie zgłoszenia na kurs przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000. W tytule przelewu proszę napisać „Roczna składka członkowska od 5 października Oborniki”. Pozostałą kwotę (740 zł) należy zapłacić na miejscu w dniu szkolenia.

Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny.

Zapisy tylko i wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy (na tej stronie pod mapką)

Więcej informacji (ale nie zapisy na szkolenie) chętnie udzieli też kierownik kursu: Lech “Leon” Kledzik – tel. 660786972.

Na filmie poniżej Lech LEON Kledzik opowiada podczas kursu instruktorskiego ciekawą historię kettlebell. Tłumaczy też genezę powstania rosyjskiej i amerykańskiej szkoły treningu z odważnikami.

A tak, całkiem niedawno było na kursie w Stalowej Woli

Ważna informacja. Przed kursem instruktora kettlebell o godzinie 9.00 w sobotę będziecie mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniu “Podstawy bulgarian bag”. Szkolenie jest bezpłatne. Prowadzi Lech LEON Kledzik. Więcej informacji już wkrótce na stronie www Bulgarian Bag Academy Poland

Macie pytania w temacie “Kurs instruktora kettlebell” Oborniki Śląskie? Napiszcie do nas.

Prosimy abyście oglądnęli filmy i zdjęcia z naszych poprzednich szkoleń. Zaglądnijcie też do harmonogramu szkoleń