Obóz bulgarian bag Kaszuby 2023

2 obóz kaszuby 2022

Obóz bulgarian bag Kaszuby 2023

Miejsce i data

Obóz zaczynamy 21 lipca około godziny 14.00, kończymy 24 lipca około 10.00. Nocować  trenować będziemy w Ośrodku Wczasowym “Szuwarek” pod Chmielnem

Organizatorzy

Suples Training Systems
Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Prowadzący

Lech LEON Kledzik: Bulgarian Bag PRO instructor. To jedyna osoba w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadająca ten najwyższy stopień instruktorski. LEON jest uczniem i przyjacielem wynalazcy worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag, legendarnego bułgarskiego zapaśnika i trenera: Ivana Ivanova.

Opis obozu – uczestnicy kursu instruktorskiego

Uczestnicy poznają zasady kilkudziesięciu najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Zapoznają się także z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim. Zajęcia z workami bułgarskimi nie będą jedynymi treningami podczas obozu. Dzień zaczynamy np. tzw. “rozruchem” czyli półgodzinną gimnastyką na molo, jeszcze przed śniadaniem

Opis obozu – osoby posiadające uprawnienia instruktorskie bulgarian bag

Instruktorzy mogą wykorzystać obóz do powtórzenia zdobytej wiedzy. Uprawnienia instruktorskie są ważne 3 lata, jest zatem możliwość przedłużenia ich o kolejny 3-letni okres. Jeżeli interesuje Was taka opcja, prosimy o poinformowanie nas o tym osobnym mailem: biuro@kettlebell.org.pl

Uprawnienia

Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik zdobędzie wyższy stopień instruktorski (lvl 2). Można też powtórzyć lvl 1. Odpłatność za taką powtórkę wynosi zazwyczaj równowartość 100 dolarów (koszt licencji instruktorskiej)

Materiały szkoleniowe

Uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy w języku angielskim. Jest do niego dołączony słowniczek zawierający tłumaczenie na polski wszystkich nazw ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia adepci uzyskają dostęp do ponad 2-godzinnych materiałów szkoleniowych na video nagranych specjalnie dla nich przez Iwana Iwanowa.

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy kursu instruktorskiego po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie.

Cena i formy płatności (w cenie zakwaterowanie i wyżywienie)

Uczestnicy kursu instruktorskiego: 1.190 zł

Instruktorzy bulgarian bag przedłużający uprawnienia: 990 zł

Instruktorzy bulgarian bag nieprzedłużający uprawnień: 790 zł

Osoby towarzyszące; 790 zł

dzieci do 2 lat : za darmo

psy : 60 zł

Zaliczka 200 zł w momencie rejestracji, reszta gotówką na miejscu, pierwszego dnia obozu.

W ciagu 48 godzin od zgłoszenia udziału przekażemy Wam nr konta bankowego do przelania zaliczki oraz inne szczegóły dotyczące płatności.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Mieszkać i trenować będziemy w Ośrodku Wypoczynkowym “Szuwarek” na otoczonej jeziorami raduńskimi, malowniczej Wyspie Szuwarka (patrz: zdjęcie). W cenie obozu jest zakwaterowanie w tzw. pawilonie hotelowym oraz pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja).

Rejestracja udziału

Dwie formy rejestracji:

  1. za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO
  2. mailem: biuro@kettlebell.org.pl W mailu prosimy o podanie:  imienia i nazwiska, nazwy obozu,  nr telefonu, zaznaczenia czy zdobywacie, czy przedłużacie uprawnienia instruktorskie.

 

Informacje dodatkowe

Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący kurs Lech LEON Kledzik: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972. Uwaga: LEON nie będzie miał możliwości telefonicznego zapisania Was na szkolenie.

W maju utworzymy na Facebook zamkniętą “obozową grupę” w której będziemy omawiać różne szczegółowe bieżące kwestie związane z obozem i kursem instruktorskim

Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń oraz zapoznania się z naszymi planami na najbliższe 2-3 miesiące