Obóz integracyjny giriewoj sport Kaszuby 2023

obóz rekreacyjny Kaszuby 2023

Obóz integracyjny giriewoj sport Kaszuby 2023

Cel obozu

Integracja polskich środowisk kettlebell giriewoj sport, a w pierwszej kolejności członków klubów zrzeszonych w polskiej Federacji Sportów Odważnikowych

Miejsce i data

Ośrodek Wypoczynkowy „Szuwarek” Chmielno. 28 kwietnia – 1 maja 2023. Zaczynamy w piątek 28 kwietnia obiadem o godzinie 14.00, wyjeżdżamy w poniedziałek 1 maja po śniadaniu, około godziny 11.00

Opis

Celem nie są treningi giriewoj sport, tego macie wystarczająco dużo w swoich klubach. W pierwszej kolejności chodzi o integrację. Treningów będzie dużo ale niekoniecznie z kulami, a jeżeli już to metodą fitnessową lub hardstyle, być może żonglerka ale nie giriewoj. Planujemy zajęcia z workami bułgarskimi, rozciąganie z elementami jogi, animal flow, itp. Jak na wszystkich naszych obozach dzień będziemy zaczynać 30-minutowym „rozruchem” – czyli delikatną rozgrzewką jeszcze przed śniadaniem – a kończyć wieczorną imprezką (oczywiście tylko dla chętnych).
Będzie też program kulturalny, który przybliży Wam Kaszuby, mieszkańców i ich język. Nie zabraknie też turystyki, w planie jest 4- godzinna wyprawa do Jaru Radunii. Nasz Ośrodek jest otoczony wielokilometrową pętlą Jezior Raduńskich, a kajaki będą do naszej dyspozycji.

Organizatorzy

Organizatorami są Lech „LEON” Kledzik i Robert Jędrzejewski. Obóz został objęty patronatem przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Polską Federację Sportów Odważnikowych.

Dla kogo

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie licencji zawodniczej giriewoj sport lub uprawnień instruktora giriewoj sport, ewentualnie członkostwo w klubie zrzeszonym w Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych.
Uwaga, w wyjątkowych wypadkach, kierownik obozu może wyrazić zgodę na udział osoby nie posiadającej licencji ani uprawnień (chodzi tu w pierwszej kolejności o rodziny i osoby towarzyszące zawodnikom lub instruktorów kettlebell lub hardstyle z dużym doświadczeniem, którzy jednak nie startują w zawodach).

Cena

990 zł. Cena obejmuje udział w zajęciach sportowych i programie kulturalnym, zakwaterowanie w pokojach 2- i 3- osobowych (możliwość otrzymania pokoju 1-osobowego wiąże się z dopłatą 200 zł) oraz 3 posiłki dziennie – śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Cena jest taka sama dla zawodników jak i dla osób towarzyszących i dzieci powyżej 4 roku życia.

Płatność

Zaliczka 200 zł od osoby w momencie rejestracji, reszta na miejscu pierwszego dnia obozu.
Zaliczki proszę wpłacać trenerom lub kierownikom klubów. Jeżeli nie ma takiej możliwości, prosimy napisać na mail biuro@kettlebell.org.pl – podamy nr konta do wpłat. UWAGA: organizatorzy nie mają możliwości wystawiania faktur.

Rezerwacja udziału przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Można też zgłosić chęć uczestnictwa drogą mailową biuro@kettlebell.org.pl . Prosimy podać imię, nazwisko, nr telefonu i informację czy została wpłacona zaliczka, a jeżeli tak to komu.

Noclegi

Zamieszkamy na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Szuwarek” mieszczącego się na tzw Wyspie Szuwarka pod Chmielnem. Większość z nas zakwaterowana zostanie w tzw Pawilonie, pozostali w domkach kampingowych. Usytuowanie “Szuwarka” widzicie na załączonym zdjęciu

Informacje dodatkowe

Na wszelkie pytania i wątpliwości zawsze chętnie odpowie kierownik obozu Lech LEON Kledzik biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972