Obóz Kaszuby 2022

obóz kaszuby 2022
Obóz Kaszuby 2022 (rekreacyjno – sportowy)

Data i miejsce

Ośrodek Wczasowy “Szuwarek” na Kaszubach w pobliżu Chmielna (lokalizacja na zdjęciu). Ośrodek ma własny dostęp do jeziora i duży pomost. Zaczynamy w sobotę 11 czerwca o 15.00, kończymy w czwartek 16 czerwca o 10.00. Zwróćcie uwagę że 16 czerwca to Boże Ciało, czyli wolne, to znaczy, że mniej urlopu w pracy musicie wykorzystać.

Zamieszkanie

W domkach kempingowych 2-3 osobowych o niezłym standardzie oraz w tzw pawilonie. Każdy pokój ma osobną toaletę i łazienkę z prysznicem. Jest możliwość zamieszkania w pokoju 1-osobowym, wiąże się to jednak z koniecznością dopłaty od 200 do 250 zł.

Wyżywienie

W cenie obozu są 3 sute posiłki, często serwowane są kaszubskie dania regionalne. Śniadania w formie szwedzkiego stołu. Zamiast pierwszej i ostatniej kolacji wspólny grill (powitalny i pożegnalny). Na jeden z tych grilli planujemy zaprosić miejscowego bajarza, który będzie Wam opowiadał historie i legendy kaszubskie

Organizator

Organizatorem obozu jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, Bulgarian Bag Academy Poland oraz Lech LEON Kledzik (“dziadek LEON”)

Plan zajęć

Obóz Kaszuby 2022 to obóz rekreacyjno – sportowy przeznaczony głównie dla osób niezbyt wysportowanych i nie ćwiczących na codzień. Uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w 3-4 godzinach różnych zajęć dziennie. Zaznaczamy, że “możliwość uczestniczenia” to nie “obowiązek uczestniczenia”. Jeżeli pogoda pozwoli to wszystkie zajęcia na świeżym powietrzu. Jakie? Gimnastyka dziadka LEONA , czyli fajna gimnastyka z ciężarem swojego ciała w starym dobrym stylu. Do tego dużo rozciągania, elementy pilates i jogi, no i dużo spacerów (dla chętnych z kijkami nordic walking ale można i bez). Typowe wyprawy piesze to ponad 2-godzinna wyprawa do zamku w Łapalicach lub 4-5 godzinna wycieczka do Jaru Raduni. Lepiej wysportowani mogą wykorzystać obóz z LEONEM aby nauczyć się podstawowych ćwiczeń kettlebell oraz bulgarian bag. Również Ośrodek oferuje nam dużo możliwości aktywności fizycznej od wielkiego placu zabaw przez boisko do siatkówki po strzelnicę i kajaki. W okolicy jest kilka fajnych szlaków rowerowych. Wypożyczenie rowerów jest co prawda płatne ale ceny są umiarkowane.

Cena i formy płatności

870 zł za osobę dorosłą. Dzieci do 3 lat- gratis, dzieci 4-12 lat 150 złotych rabatu, dzieci 13 lat i starsze – pełna opłata. Cena obejmuje wyżywienie (3 sute posiłki), zamieszkanie i udział w treningach (do 4 godzin dziennie). W momencie rejestracji udziału prosimy o wpłatę zaliczki 370 zł, reszta (500 zł) na miejscu, pierwszego dnia obozu. Numer konta i szczegóły dotyczące płatności otrzymacie od nas w mailu w ciągu 48 godzin od zapisania się na obóz.

Rezerwacja udziału

Mail: fitness@fitnessleon.pl w którym prosimy o podanie imienia i nazwiska, nr telefonu i adresu e-mail. Jeżeli chcesz dzielić pokój z konkretną osobą (osobami) koniecznie zaznacz to w e-mail. Przy rejestracji można też skorzystać z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Obóz Kaszuby 2022 – Informacje dodatkowe

Jak zbierze się nas kilkuosobowa grupka to otworzymy na FB osobną zamkniętą grupę Obóz Kaszuby 2022 gdzie będziemy mogli różne szczegóły związane z obozem obgadać. Na wszystkie pytania chętnie odpowie Wam też kierownik obozu Lech LEON Kledzik 660786972. Uprzedzamy jednak, że LEON nie będzie miał możliwości przeprowadzania telefonicznych zapisów.
Wszystkich tych z Was, którzy wolą “ostrzejsze” wyzwania (do 7 godzin ciężkiego treningu dziennie) Zapraszamy do udziału w naszych czysto sportowych obozach: krav maga & kettlebell & bulgarian bag. Pierwszy z tych obozów odbędzie się 22-27 czerwca w Bieszczadach a drugi w Dziwnowie pod koniec sierpnia (więcej informacji wkrótce)
Na zdjęciach umiejscowienie Ośrodka “Szuwarek”, na tzw Wyspie Szuwarka pośród Jezior Raduńskich

 

I kilka zdjęć samego Ośrodka