Obóz sportowy Bieszczady 2023

obóz sportowy Bieszczady 2022

OBÓZ SPORTOWY BIESZCZADY 2023

Poniżej filmik z obozu w 2021

Miejsce i data

Obóz odbędzie się od 20 do 25 czerwca 2023 roku w Łączkach w pobliżu Leska w Bieszczadach.

Obóz sportowy Bieszczady 2023 opis

Do 7 godzin treningu dziennie. Te treningi to: poranna zaprawa (lekki trening przed śniadaniem), KRAV MAGA, trening z workami bułgarskimi i kettlebell. Zajęcia kettlebell prowadzone są na zasadzie kursu instruktorskiego. Ostatniego dnia obozu egzamin – osoby które przejdą go pomyślnie uzyskują uprawnienia instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. UWAGA na jedyną dodatkową opłatę na obozie: wszyscy instruktorzy kettlebell są zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Kettlebell i Fitness. Roczna składka na Stowarzyszenie to 60 zł. Jeżeli chcecie na obozie zostać instruktorami – musicie uwzględnić ten dodatkowy koszt. Dla osób, które są już instruktorami kettlebell sportowy trening z odważnikami będzie prowadził Robert Jędrzejewski. Robert jest mistrzem świata i Europy oraz zdobywcą Pucharu Świata Kettlebell Lifting, jest także kapitanem polskiej kadry narodowej kettlebell lifting.
Jeżeli pozwala pogoda treningi odbywają się na dworze. Czasami na brzegu Sanu, czasami w górach, czasami na pobliskiej łączce. W razie deszczu mamy do swojej dyspozycji 250- metrową krytą salę.

Noclegi

Mieszkamy w Pensjonat Gawra w 2-, 3- i 4-osobowych pokojach. Jest możliwość zamieszkania w pokoju 1-osobowym ale wiąże się to z dopłatą 250 zł. Wszystkie pokoje są z osobnymi łazienkami i toaletami.

Obóz sportowy Bieszczady 2023 cena

Cena za obóz dla osoby trenującej wraz z wyżywieniem (śniadanie i obiado – kolacja), treningami i noclegami: 1.290 złotych. Dla nietrenującej osoby towarzyszącej 990 złotych. Dzieci do 2 lat za darmo, 4-12 lat 790 zł, powyżej 12 lat jak dorośli towarzyszący – 990 zł
Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt.

Rezerwacja udziału i sposoby płatności

Udział można zarezerwować drogą mailową: biuro@kettlebell.pl . Przy rejestracji prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresy e-mail. Napiszcie też czy rezerwacja dotyczy osoby trenującej czy towarzyszącej. Inną możliwością zapisu jest skorzystanie z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO Płatność jest rozłożona na 2 raty:
Pierwsza: 390 zł w momencie rejestracji
Druga: 1.000 zł (osoby towarzyszące 600 zł) na miejscu pierwszego dnia obozu.
Organizatorzy zazwyczaj ze zrozumieniem podchodzą do rozłożenia płatności na 3 lub 4 raty, jeżeli o to zawnioskujecie.
UWAGA: w razie rezygnacji z obozu, jedyną możliwością odzyskania zaliczki jest znalezienie osoby, która weźmie w nim udział w Waszym zastępstwie. Szczegóły dotyczące płatności i nr konta do przelewów podamy Wam drogą mailową po wpisaniu Was na listę uczestników obozu.

Organizatorzy

Obóz sportowy Bieszczady 2023 jest organizowany wspólnie przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz klub sportowy Ironfit Kalisz. Szkoleniu patronuje Polska Federacja Sportów Odważnikowych.

Informacje dodatkowe

W kwietniu lub maju utworzymy na Facebook zamkniętą grupę dla uczestników obozu, będziemy tam omawiać całą masę szczegółowych kwestii (np. będziecie mogli umówić się na wspólną podróż z innymi uczestnikami jadącymi z tego samego regionu Polski). Wszelkich informacji chętnie udzieli Wam też kierownik obozu Lech LEON Kledzik – tel. 660786972, biuro@kettlebell.org.pl
Jeżeli nie pasuje Tobie czerwcowy termin, podobny obóz organizujemy w sierpniu nad morzem, w Dziwnowie. W lipcu na Kaszubach będzie o dzień krótszy obóz bulgarian bag (możliwość uzyskania uprawnień instruktorskich. Więcej informacji o tych obozach zamieścimy w lutym 2023
Oglądnijcie relacje z naszych poprzednich obozów w Bieszczadach latach