Obóz sportowy nad Bałtykiem 2023

obóz sportowy nad Bałtykiem
Obóz sportowy nad Bałtykiem 2023 : zaczynamy we wtorek 15 sierpnia 2023 w godzinach popołudniowych (wieczorem pierwszy trening), kończymy w niedzielę 20 sierpnia 2023 przed południem (ostatni trening rano).

Opis

6 dni:  do 7 godzin treningu dziennie. Te treningi to: poranna zaprawa (lekki trening przed śniadaniem), KRAV MAGA, trening z workami bułgarskimi i kettlebell. Zajęcia kettlebell prowadzone są na zasadzie kursu instruktorskiego. Ostatniego dnia obozu egzamin – osoby które przejdą go pomyślnie uzyskują uprawnienia instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. UWAGA na jedyną dodatkową opłatę na obozie: wszyscy instruktorzy kettlebell są zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Kettlebell i Fitness. Roczna składka na Stowarzyszenie to 60 zł. Jeżeli chcecie na obozie zostać instruktorami – musicie uwzględnić ten dodatkowy koszt. Osoby posiadające już uprawnienia instruktorskie będą miały możliwość uczestniczenia w profesjonalnych treningach kettlebell prowadzonych przez mistrza świata i mistrza Europy oraz zdobywcę Pucharu Świata – Roberta Jędrzejewskiego.
Nie musicie codziennie ćwiczyć przez 7 godzin. Jedynie dla uczestników kursu instruktorskiego kettlebell wszystkie zajęcia (2-3 godziny dziennie) kettlebell są obowiązkowe

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie około 150 metrów od bałtyckiej plaży w Ośrodku Wczasowo-Wypoczynkowmy ALKA w Dziwnowie
Koszt zakwaterowania oraz wyżywienia (śniadanie + obiado-kolacja) jest wliczony w cenę obozu. Do dyspozycji pokoje 2- i 3- osobowe (ewentualnie na życzenie 4- osobowe). Nie rozdzielamy par i rodzin, to znaczy małżeństwa nie muszą się obawiać noclegów w osobnych pokojach. Niewykluczona jest możliwość zakwaterowania w pokoju 1-osobowym, wiąże się to jednak z dopłatą 300 zł.

Osoby towarzyszące i dzieci

W obozie mogą brać udział osoby towarzyszące. Cena za pobyt – patrz niżej.

Cena i formy płatności

Cena wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem: 1.390 dla osób trenujących, 1.090 dla towarzyszących. Cena bez zakwaterowania i wyżywienia, to znaczy za same treningi: 690 zł (w takim wypadku nie ma konieczności wpłacania zaliczki, wystarczy rejestracja).
Dzieci do lat 5 – 300 zł
Dzieci 5-7 lat – 500 zł
Dzieci powyżej 7 lat – 990 zł (możliwe uzyskanie niższej opłaty – 750 zł jeżeli rodzice zamówią dla dziecka 1/2 porcji żywieniowej.
Osoby towarzyszące 990 zł
Płatność rozłożona jest na 2 raty
I rata w momencie rejestracji – 390 zł.
II rata na miejscu po rozpoczęciu obozu 1.000 zł dla trenujących, osoby towarzyszące 600 zł
W ciągu 72 godzin od rejestracji otrzymacie od nas informację e-mail ze szczegółami płatności (nr rachunku bankowego, itp.)
UWAGA: w razie rezygnacji z obozu, jedyną możliwością odzyskania zaliczki jest znalezienie osoby, która weźmie w nim udział w Waszym zastępstwie
Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt.

Rezerwacja udziału

Udział można zarezerwować drogą mailową: biuro@kettlebell.org.pl. Przy rejestracji prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresy e-mail. Napiszcie też czy rezerwacja dotyczy osoby trenującej czy towarzyszącej. Inną możliwością zapisu jest skorzystanie z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Obóz sportowy nad Bałtykiem 2022 – organizatorzy

Obóz sportowy w Dziwnowie 2021 organizują wspólnie
Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Klub Sportowy Ironfit Kalisz
Patronem obozu jest Polska Federacja Sportów Odważnikowych
Sprzętu bezpłatnie użycza nam Sklep Fitness LEON, który specjalizuje się się w sprzedaży worków bułgarskich i odważników kettlebell.

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia obozu
Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu podstawowego bulgarian bag
Osoby, które zdadzą egzamin otrzymują certyfikat i legitymację instruktora kettlebell
Jeżeli w czasie obozu będzie przeprowadzony kurs sędziego kettlebell, jego uczestnicy dostaną stosowny certyfikat

Obóz sportowy nad Bałtykiem 2023 – Informacje dodatkowe

Wszelkich informacji chętnie udzieli kierownik obozu: Lech “LEON” Kledzik, tel. 660 786 972. Zaznaczmy jednak, że LEON nie będzie miał możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów.
W lipcu utworzymy dla uczestników obozu zamkniętą, obozową grupę na Facebook. Będziemy tam na bieżąco omawiać szczegółowe kwestie związane z obozem. Osoby z tego samego rejonu Polski mogą się np umówić na wspólny przyjazd aby nie jechać kilkoma autami.