Obóz sportowy w Dziwnowie 2021

Obóz sportowy w Dziwnowie 2021

Obóz sportowy w Dziwnowie 2021 : zaczynamy we wtorek 24 sierpnia 2021 w godzinach popołudniowych (wieczorem pierwszy trening), kończymy w poniedziałek 30 sierpnia 2021 przed południem (ostatni trening rano).

Opis

7 dni: 7 godzin treningu dziennie. Te treningi to: poranna zaprawa (lekki trening przed śniadaniem), KRAV MAGA, trening z workami bułgarskimi i kettlebell. Zajęcia kettlebell prowadzone są na zasadzie kursu instruktorskiego. Ostatniego dnia obozu egzamin – osoby które przejdą go pomyślnie uzyskują uprawnienia instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. UWAGA na jedyną dodatkową opłatę na obozie: wszyscy instruktorzy kettlebell są zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Kettlebell i Fitness. Roczna składka na Stowarzyszenie to 60 zł. Jeżeli chcecie na obozie zostać instruktorami – musicie uwzględnić ten dodatkowy koszt. Osoby posiadające już uprawnienia instruktorskie będą miały możliwość uczestniczenia w profesjonalnych treningach kettlebell prowadzonych przez mistrza świata i mistrza Europy oraz zdobywcę Pucharu Świata – Roberta Jędrzejewskiego.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie około 150 metrów od bałtyckiej plaży w

Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy ALKA w Dziwnowie

Koszt zakwaterowania oraz wyżywienia (śniadanie + obiado-kolacja) jest wliczony w cenę obozu. Do dyspozycji pokoje 2- i 3- osobowe (ewentualnie na życzenie 4- osobowe). Nie rozdzielamy par i rodzin, to znaczy małżeństwa nie muszą się obawiać noclegów w osobnych pokojach. Niewykluczona jest możliwość zakwaterowania w pokoju 1-osobowym, wiąże się to jednak z dopłatą 300 zł.

Osoby towarzyszące i dzieci

W obozie mogą brać udział osoby towarzyszące. Jeżeli takich osób zbierze się minimum 10 to zapewniamy im, bez dodatkowych opłat, 1 godzinę treningu typu: pilates, zdrowy kręgosłup, itp. Zajęcia te prowadzić będzie Lech LEON Kledzik.

Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Kettlebell Lifting

Piątego dnia obozu, w sobotę 28 sierpnia odbywają się w Dziwnowie Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Kettlebell Lifting. Dla początkujących zawodników, organizatorzy przygotowali specjalną bardzo lekką wersję tych zawodów: tzw. „Zawody Rekrut”. W latach poprzednich wszyscy uczestnicy obozu startowali we wspomnianych zawodach oraz angażowali się w ich organizację (oczywiście ani start ani pomoc w organizacji nie są obowiązkowe).

Festyn Komandosa

Dużą atrakcją jest odbywający się w tym samym czasie co obóz Festyn Komandosa. Wielkie Święto polskich jednostek specjalnych  (w Dziwnowie stacjonował przed laty batalion szturmowy GROM.

Cena i formy płatności

Cena wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem: 1.190 dla osób trenujących, 990 dla towarzyszących. Cena bez zakwaterowania i wyżywienia, to znaczy za same treningi: 590 zł (w takim wypadku nie ma konieczności wpłacania zaliczki, wystarczy rejestracja). Cena jest nieco wyższa niż w latach poprzednich co jest spowodowane wydłużeniem obozu o 1 dzień (dawniej było to 6 dni, w 2021 7 dni).

Płatność rozłożona jest na 3 raty

I rata w momencie rejestracji – 390 zł.

II rata do 20 czerwca – 400 zł

III rata na miejscu po rozpoczęciu obozu 400 zł dla trenujących, osoby towarzyszące 200 zł

W ciągu 48 godzin od rejestracji otrzymacie od nas informację e-mail ze szczegółami płatności (nr rachunku bankowego, itp.)

UWAGA: w razie rezygnacji z obozu, jedyną możliwością odzyskania zaliczki jest znalezienie osoby, która weźmie w nim udział w Waszym zastępstwie

Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt.

Rezerwacja udziału

Udział można zarezerwować drogą mailową: kontakt@bulgarian-bag.pl lub biuro@kettlebell.org.pl. Przy rejestracji prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresy e-mail. Napiszcie też czy rezerwacja dotyczy osoby trenującej czy towarzyszącej. Inną możliwością zapisu jest skorzystanie z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Obóz sportowy w Dziwnowie 2021 – organizatorzy:

Obóz sportowy w Dziwnowie 2021 organizują wspólnie

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Bulgarian Bag Academy – Poland

Klub Sportowy Ironfit Kalisz Piskorzewie 10

Patronem obozu jest Polska Federacja Sportów Odważnikowych

Sprzętu bezpłatnie użycza nam Sklep Fitness LEON,  który specjalizuje się się w sprzedaży worków bułgarskich i odważników kettlebell.

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia obozu

Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu podstawowego bulgarian bag

Osoby, które zdadzą egzamin otrzymują certyfikat i legitymację instruktora kettlebell

Jeżeli w czasie obozu będzie przeprowadzony kurs sędziego kettlebell, jego uczestnicy dostaną stosowny certyfikat

Nie pasuje termin lub miejsce? Cena trochę za wysoka?

Od 15 do 20 czerwca organizujemy bardzo podobny obóz w Bieszczadach. Jest o jeden dzień krótszy, dlatego cena jest nieco niższa. Program bardzo podobny (oczywiście nie ma Mistrzostw Polski Kettlebell).

Informacje dodatkowe

Wszelkich informacji chętnie udzieli kierownik obozu: Lech “LEON” Kledzik, tel. 660 786 972. Zaznaczmy jednak, że LEON nie będzie miał możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów.

W lipcu utworzymy dla uczestników obozu zamkniętą, obozową grupę na Facebook. Będziemy tam na bieżąco omawiać szczegółowe kwestie związane z obozem. Osoby z tego samego rejonu Polski mogą się np umówić na wspólny przyjazd aby nie jechać kilkoma autami.

Zobaczcie bogatą fotorelację z poprzedniego obozu (2020)

Film z zeszłorocznego obozu:

Fragment Gwardyjskich Mistrzostw Polski Kettlebell z 2018 roku