Podstawy Bulgarian Bag – 3 godz za darmo BYTOM

podstawy bulgarian bag bytom

Podstawy Bulgarian Bag – 3 godz za darmo BYTOM

Szkolenie odbędzie się w piątek 13 września w godzinach 18.00 – 21.00 na terenie pływalni OSiR przy ul. Parkowej 1. Prosimy uczestników o przybycie kilka – kilkanaście minut wcześniej abyśmy zdążyli z procedurą rejestracji

Ważne informacje: do sali treningowej przechodzi się przez teren pływalni, dlatego trzeba koniecznie zabrać z sobą klapki na zmianę. Trening tylko na bosaka.

Szkolenie poprowadzi Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. LEON jest uczniem i przyjacielem legendarnego bułgarskiego zapaśnika i trenera – Iwana Iwanowa. To właśnie Iwanow wymyślił worek bułgarski i stworzył system treningowy bulgarian bag.

Podczas szkolenia “Podstawy Bulgarian Bag – Bytom” nauczycie się podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. W pierwszej kolejności będą to techniki wchodzące w skład sztandarowego treningu bulgarian bag – tzw. Bulgarian Bag Match Protocol 1. Trening ten często nazywamy po prostu “Protokołem Pierwszym”. Wykonanie “Protokołu”  będzie ukoronowaniem szkolenia.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie.

Organizatorzy:

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Bulgarian Bag Academy Poland

FC Bytom

Zaznaczamy, że prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik robi to całkowicie społecznie i nie pobiera za to jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Macie jakieś pytania lub wątpliwości na temat “Podstawy Bulgarian Bag – 3 godz za darmo BYTOM”? Napiszcie do nas. Możecie też zadzwonić do prowadzącego szkolenie LEONA – 660786972. LEON odpowie chętnie na wszystkie pytania ale nie będzie nikogo telefonicznie zapisywał.

Nie pasuje Wam miejsce lub termin szkolenia? Zapoznajcie się z naszym harmonogramem. Identyczne szkolenia LEON we wrześniu poprowadzi w Nowej Hucie, Żarach, Poznaniu, Krośnie, Gorlicach i Szczecinie a na początku października w Obornikach Śląskich.