Podstawy bulgarian bag Dźwirzyno – za darmo

bulgarian bag dźwirzyno

Podstawy bulgarian bag Dźwirzyno – za darmo

Szkolenie odbędzie się w sobotę 14 marca 2020 w Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie,  przy ulicy Sportowej 29, w godzinach 10.00 -13.00. Współorganizatorem kursu jest Bulgarian Bag Academy Poland

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Pragniemy zaznaczyć, że prowadzący nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego kursu jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wszystkie one wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“, którego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Zapisy na szkolenie rozpoczniemy w pierwszej połowie lutego 2020. Wówczas też udostępnimy formularz zgłoszeniowy, który będzie jedyną formą rezerwacji udziału w kursie.

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag Dźwirzyno”  Napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Pragniemy serdecznie podziękować “Ancora Dźwirzyno – przeciąganie liny” za pomysł szkolenia, zaproszenie i pomoc w organizacji kursu. Dziękujemy również sklepowi Fitness LEON za darmowe użyczenie sprzętu. Przypominamy, że sklep Fitness LEON daje Wam gwarancję najniższych cen w Europie (poza Bułgarią) na oryginalne worki bułgarskie

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szklenia