Podstawy bulgarian bag Kliniska Wielkie – za darmo

Podstawy bulgarian bag Kliniska Wielkie - za darmo

Podstawy bulgarian bag Kliniska Wielkie – za darmo.

Szkolenie odbędzie się ono 29 marca 2020 (niedziela) w klubie Elysium Sport & Fitness , Piastowska 46 w Kliniskach Wielkich w godzinach 10.00-13.00 Uczestników prosimy o przybycie kilkanaście minut wcześniej w celu płynnej rejestracji udziału.

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Wyraźnie zaznaczamy, że nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego szkolenia jest nauczenie najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wspólnym ich mianownikiem będzie to, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“, którego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w kursie. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Zapisy rozpoczniemy w połowie marca 2020. Wówczas też udostępnimy formularz zgłoszeniowy. Będzie on jedyną formą rezerwacji udziału w kursie.

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag Kliniska Wielkie – za darmo”?  Napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik, tel 660786972. Zaznaczamy jednak, że telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Nie pasuje Tobie miejsce i termin szkolenia? Zobacz nasz harmonogram szkoleń, może wybierzesz coś bardziej pasującego. Możecie też zaprosić LEONA do siebie, do swojego klubu. Troszkę trzeba będzie poczekać (zazwyczaj 4-6 miesięcy. On jednak na pewno do Was przyjedzie i nie będzie chciał za to żadnych pieniędzy. Ot takie dziwne hobby ma na emeryturze: jeździ po Polsce i uczy jak ćwiczyć z kettlebell oraz bulgarian bag.

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia

A poniżej fragmencik z niedawnego szkolenia w Gryfinie