Podstawy bulgarian bag Świdwin – za darmo

bulgarian bag świdwin katowice kraków

Podstawy bulgarian bag Świdwin – za darmo.

Szkolenie odbędzie się ono 15 marca 2020 (niedziela) w Sali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. Adres: Plac Jana Pawła II 5, 78-300 Świdwin. Zaczynamy o 10.00, kończymy 3 godziny później. Prosimy uczestników o przybycie kilkanaście minut wcześniej w celu płynnej rejestracji udziału.

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Wyraźnie zaznaczamy, że nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego szkolenia jest nauczenie najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wspólnym ich mianownikiem będzie to, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“, którego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Pragniemy gorąco podziękować burmistrzowi Świdwina panu Piotrowi Felińskiemu oraz pani dyrektorce Parku Wodnego RELAX Justynie Wardeńskiej za pomoc w organizacji szkolenia.  Bez Waszego wsparcia z pewnością nie mogłoby się ono odbyć.

Zapisy rozpoczniemy na przełomie lutego i marca 2020. Wówczas też udostępnimy formularz zgłoszeniowy, będzie on jedyną formą rezerwacji udziału w kursie.

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag Świdwin – za darmo”?  Napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Nie pasuje Tobie miejsce i termin szkolenia? Zobacz nasz harmonogram szkoleń, może wybierzesz coś bardziej pasującego. Możecie też zaprosić LEONA do siebie, do swojego klubu. Troszkę trzeba będzie poczekać (zazwyczaj 4-6 miesięcy. On jednak na pewno do Was przyjedzie i nie będzie chciał za to żadnych pieniędzy. Ot takie dziwne hobby ma na emeryturze: jeździ po Polsce i uczy jak ćwiczyć z kettlebell oraz bulgarian bag.

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia

A poniżej fragmencik z niedawnego szkolenia w Gryfinie