Podstawy bulgarian bag w Poznaniu. ZA DARMO

bulgarian bag poznaniu 23 obóz sportowy w Bieszczadach

Podstawy bulgarian bag w Poznaniu

Bezpłatne szkolenie odbędzie się w klubie Iron Arena, Poznań, ul. Szarych Szeregów 44 (Podolany). w niedzielę 8 września godz. 10.00-13.00. Uczestników prosimy o przybycie kilka – kilkanaście minut wcześniej abyśmy zdążyli z rejestracją.

Prowadzący: Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academmy Poland. LEON jest uczniem i przyjacielem Iwana Iwanowa (legendarny bułgarski zapaśnik i trener, twórca worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag

Celem szkolenia “Podstawy bulgarian bag” w Poznaniu jest opanowanie podstawowych technik treningu z workami bułgarskimi. W pierwszej kolejności chodzi o ćwiczenia wchodzące w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1”. Wykonanie tego treningu będzie ukoronowaniem szkolenia.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Organizatorzy: Bulgarian Bag Academy POLAND, Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz poznański klub Iron Arena. Zaznaczamy, że ani wspomniane organizacje ani instruktor prowadzący szkolenie nie otrzymują jakiejkolwiek dofinansowania. Jest to czysta działalność społeczna.

Zapisy zaczniemy około 10-14 dni przed datą szkolenia.

Potrzebujecie więcej informacji w temacie “Podstawy Bulgarian Bag” w Poznaniu? Napiszcie do nas. Na wszelkie pytania (ale nie rejestracja udziału) chętnie odpowie też prowadzący szkolenie Lech “LEON” Kledzik tel. 660786972

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia z workami bułgarskimi.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania klubowi Iron Arena za bezpłatne udostępnienie nam sali do przeprowadzenia kursu. W naszej społecznej działalności największym problemem nie jest wcale znalezienie instruktora gotowego do bezinteresownego poprowadzenia szkolenia. Największy problem to znalezienie klubu, który zgodziłby się udostępnić salę. Jeszcze raz dziękujemy!