Podstawy bulgarian bag – Żary ZA DARMO

bulgarian bag żary

Podstawy bulgarian bag – Żary

Bezpłatne szkolenie poprowadzi 7 września w godz. 9.00-12.00 Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. LEON jest uczniem i przyjacielem Iwana Iwanowa (legendarny bułgarski zapaśnik i trener, twórca worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag). Kurs odbędzie  się w klubie Malinowski Team, ul. Górnośląska 26 (wjazd od ulicy Tunelowej) I piętro.

Głównym celem szkolenia jest nauczenie technik wchodzących w skład sztandarowego treningu bulgarian bag – tak zwanego “Protokołu 1”

Szkolenie w Żarach Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness organizuje wspólnie z Bulgarian Bag Academmy Poland

Zapisy na szkolenie rozpoczniemy około 14 dni przed jego datą.

Jakieś pytania dotyczące kursu “Podstawy bulgarian bag – Żary”? Napiszcie do nas. Możecie też zatelefonować bezpośrednio do prowadzącego szkolenie LEONA (ale nie w sprawie rezerwacji udziału – to tylko przez formularz na stronie) tel. 660786972

Zaznaczamy, że kurs jest bezinteresowną działalnością społeczną i ani organizatorzy, ani prowadzący go instruktor nie otrzymuje znikąd jakiegokolwiek dofinansowania, wynagrodzenia czy nawet zwrotu kosztów.

Podczas szkolenia będziemy ćwiczyć z oryginalnymi, produkowanymi ręcznie w Bułgarii workami, które udostępnił nam w tym celu sklep Fitness LEON. Warto dodać, że sklep ten daje gwarancję najniższej w Europie (poza Bułgarią) ceny na oryginalne worki bułgarskie.

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia