“Podstawy kettlebell Rybnik” za darmo

Bezpłatne szkolenie “Podstawy kettlebell Rybnik” odbędzie się w niedzielę 19 stycznia 2020 w godzinach 14.00 – 17.00. Miejsce szkolenia: CrossFit Black Ground przy ulicy Jankowicka 2 w Rybniku. Pragniemy serdecznie podziękować gospodarzom szkolenia za bezpłatne udostępnienie nam sali. Współorganizatorem kursu jest

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Pragniemy zaznaczyć, że instruktor prowadzący nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Szkolenie jest typowym szkoleniem “technicznym”. Jedynym celem jest nauczenie techniki ćwiczeń. Dlatego nie bardzo nadaje się dla osób, które trening bez kałuż  potu i krwi uważają za stratę czasu. Instruktor skupi się na nauce dwóch technik. Swing i jego odmiany będzie uczony zgodnie z zasadami rosyjskiej szkoły giriewoj sport. Tureckie wstawanie (TGU) poznacie zaś zgodnie z filozofią amerykańskiej szkoły hardstyle.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie.

Macie pytania dotyczące szkolenia “Podstawy kettlebell Rybnik”? Napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Zapisy rozpoczniemy w pierwszych dniach stycznia 2020. Wówczas też udostępnimy formularz zgłoszeniowy, który będzie jedyną formą rezerwacji udziału w szkoleniu

Mało Tobie jednego szkolenia z LEONEM? Tego samego dnia, w tym samym miejscu poprowadzi on przed południem 3-godzinne bezpłatne szkolenie “Podstawy bulgarian bag”

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szklenia