Podstawy kettlebell w Żarach. ZA DARMO

podstawy kettlebell w żarach 18 1 kurs instruktora giriewoj sport w gdańsku

Podstawy kettlebell w Żarach

Bezpłatne szkolenie poprowadzi 7 września w godz. 13.00-16.00 Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Odbędzie się ono w klubie Malinowski Team, ul. Górnośląska 26 (wjazd od ulicy Tunelowej) I piętro.

Szkolenie będzie typowym szkoleniem “technicznym”. Oznacza to, że zawiedzeni mogą być wszyscy ci, którzy liczą, iż po zajęciach wyczołgają się z nich w kałużach krwi i potu. Nie będziemy Was katować, będziemy Was uczyć prawidłowej techniki. Skoncentrujemy się na dwóch ćwiczeniach:

swing – którego uczyć będziemy zgodnie z zasadami tradycyjnej rosyjskiej szkoły giriewoj sport

tureckie wstawanie (TGU) – technikę tego ćwiczenia poznacie tak jak uczy jej amerykańska szkoła kettlebell hardstyle.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie.

Będziemy dysponować wystarczającą ilością sprzętu dla wszystkich uczestników. Jeżeli to możliwe radzimy jednak zabrać z sobą swoją kulę, poprawi to na pewno komfort wykonywanych ćwiczeń.

Zapisy zaczniemy około dwóch tygodni przed datą szkolenia.

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia

Macie pytania w temacie “Podstawy kettlebell w Żarach”? Napiszcie do nas. Na wszystkie pytania (ale nie rezerwacja udziału w szkoleniu) chętnie odpowie prowadzący je Lech “LEON” Kledzik – tel. 660 786 972.

Organizatorem szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Pragniemy zaznaczyć że ani organizator ani instruktor prowadzący nie otrzymują żadnej formy wynagrodzenia, dofinansowania, czy nawet zwrotu poniesionych kosztów. To czysta działalność społeczne.