Podstawy żonglerki kettlebell Gdańsk

Podstawy żonglerki kettlebell

Gdzie i kiedy?

Szkolenie odbędzie się w niedzielę 3 lipca 2022. Spotykamy się w gdańskim klubie Fitness Magnum przy ulicy Kartuskiej 422a o godzinie 12.00. Prosimy o wcześniejsze przybycie abyśmy mieli czas na rejestrację uczestników.

Jeżeli pogoda dopisze, przejedziemy samochodami nad pobliski zbiornik retencyjny gdzie będziemy ćwiczyć do około 15.30-16.00.

Jeżeli pogoda nie dopisze zostaniemy w klubie, jednak zamiast szkolenia z żonglerki odbędzie się 3-4 godzinny kurs „Kettlebell w szkoleniu armii ukraińskiej”.

Opis szkolenia

Żonglerka kettlebell to przede wszystkim niezwykle widowiskowa i sprawiająca dużo radości forma treningu z odważnikami. Poprawia siłę chwytu, koordynację ruchów, szybkość, dynamiczną siłę – wszystko przydatne nie tylko dla osób sportowo zajmujących się kettlebell. Podczas szkolenia poznacie najważniejsze zasady żonglerki, co pozwoli Wam dalej samodzielnie rozwijać zdobytą wiedzę i umiejętności.

Jeżeli pogoda nie pozwoli na trening na dworze, zapraszamy Was na zajęcia „Kettlebell w szkoleniu armii ukraińskiej”. Trening kettlebell to jeden z najważniejszych sposobów budowania szeroko rozumianej sprawności fizycznej żołnierza ukraińskiego, szczególnie po wprowadzonych w ostatnich latach reformach sił zbrojnych. W czasie szkolenia poznacie kilkanaście podstawowych ćwiczeń charakterystycznych dla wojskowej, ukraińskiej odmiany kettlebell.

Prowadzący

Artem Gnatusin – były członek kadry narodowej kettlebell, wielokrotny mistrz Ukrainy i zdobywca Pucharu Ukrainy kettlebell lifting. Artem jest też jednym z najlepszych ukraińskich żonglerów. Przez pewien czas żonglerka była nawet podstawą utrzymania Artema – robił to zawodowo w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Artem Gnatusin jest też oficerem armii ukraińskiej, jak najbardziej predysponowanym do tego aby (w razie niepogody) poprowadzić „zastępczo” szkolenie „Kettlebell w szkoleniu armii ukraińskiej”

Dla kogo?

Dla każdego, nie są potrzebne wcześniejsze doświadczenia z kettlebell

Cena

Normalna cena 290 zł

Cena dla instruktorów kettlebell PSKiF mających na bieżąco opłacone składki – 220 zł

Płatne gotówką na miejscu w dniu szkolenia

Uwaga: nie pobieramy zaliczek. Liczymy na Wasz rozsądek i uczciwość. Nie zapisujcie się jeżeli nie jesteście pewni udziału. Nie blokujcie miejsca innym

Rejestracja udziału

Tylko przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Informacje dodatkowe

Wszelkich informacji udzieli Wam chętnie kierownik szkolenia Lech LEON Kledzik tel 660786972 mail: biuro@kettlebell.org.pl Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń oraz zapoznania się z planami na najbliższą przyszłość

Poniżej filmik ze szkolenia w 2019 roku