Przygotowanie do zawodów kettlebell (3)

Gdańsk Przygotowanie do zawodów kettlebell
Przygotowanie do zawodów kettlebell (3), to niemal 5 godzinne szkolenie odbędzie się w sobotę 3 września 2022 w godzinach 12.00 – 16.30. Gościny udzieli nam gdański klub Fitness Magnum (ul. Kartuska 422a, 80-125 Gdańsk).

Opis

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do zawodów kettlebell lifting (giriewoj sport). Dotyczy to zarówno osób, które jeszcze nigdy nie startowały, jak i tych które mają już startowe doświadczenie. Bez wątpienia ze szkolenia wyniosą dużo także trenerzy i instruktorzy kettlebell, szczególnie ci którzy prowadzą sekcje sportowe giriewoj sport. Zwracamy uwagę, ż szkolenie odbywa się na krótko przed Mistrzostwami Polski Kettlebell Debiuty i nadaje się idealnie na uporządkowanie całości wiedzy związanej ze startem. Skoncentrujemy się na nauce podstawowych technik giriewoj sport: rwanie, nadrzut, długi cykl (jednorącz i oburącz), podrzut (jednorącz i oburącz). Obok tych klasycznych ćwiczeń poznacie też techniki kilkunastu ćwiczeń pomocniczych i uzupełniających. Poznacie też podstawowe zasady układania planów treningowych i treningów giriewoj sport. Przekażemy Wam tez masę użytecznej wiedzy jak np.: w jaki sposób rozgrzać się przed startem, jak nasmarować odważnik magnezją, kiedy i co zjeść w dniu startu, jakim tempem zacząć pierwsze powtórzenia, itp.
Ważnym elementem szkolenia będzie nauka przepisów giriewoj sport. Uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania uprawnień sędziego kettlebell lifting (giriewoj sport), co będzie potwierdzone stosownym certyfikatem. Szkolenie jest certyfikowane przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Polską Federację Sportów Odważnikowych

Prowadzący

Szkolenie poprowadzi najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell: Lech „LEON” Kledzik. Wśród wychowanków i podopiecznych LEONA jest kilkunastu mistrzów świata i Europy. LEONOWI asystować będą najlepsi polscy zawodnicy kettlebell lifting z wieloletnim doświadczeniem startów w zawodach krajowych i międzynarodowych. Dział poświęcony przepisom poprowadzi Anna Kledzik Rogójska. Ania jest przewodniczącą Polskiego Kolegium Sędziów Giriewoj Sport. Jest też jedną z dwóch osób w Polsce posiadających najwyższe – międzynarodowe – uprawnienia sędziowskie. Ania sędziowała kilkakrotnie na prestiżowych zawodach międzynarodowych jak np. mistrzostwa świata czy Europy.
Ilość uczestników jest ograniczona: nie więcej niż 6 osób na jednego instruktora

Zapisy

Rezerwacja udziału w szkoleniu możliwa jest za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Cena i formy płatności

Szkolenie kosztuje 390 zł. Kwotę tą należy wpłacić w terminie 3 dni od momentu wypełnienia formularza zgłoszeniowego na konto współorganizatora szkolenia klubu sportowego LEON: Fitness LEON 96 1940 1076 3109 3150 0002 0000 w tytule przelewu proszę napisać „kurs kettlebell”. Jeżeli chcecie uzyskać fakturę prosimy o informowaniu nas niezwłocznie po dokonaniu wpłaty, najlepiej za pośrednictwem e-mail: biuro@kettlebell.org.pl Jeżeli nie jesteś w stanie zapłacić całości jednorazowo – skontaktuj się z nami w sprawie rozłożenia zapłaty na 2 lub 3 raty.
Nieuiszczenie opłaty w tym terminie do 10 maja będzie niestety skutkować unieważnieniem rezerwacji.

Przygotowanie do zawodów kettlebell. Noclegi

Organizator może pomóc w znalezieniu noclegu w dobrym hotelu, blisko miejsca szkolenia. Ceny poniższe są cenami za pokój (to znaczy nie od osoby) ze śniadaniem. Są to ceny ze specjalnym rabatem o około 10-20% niż normalnie obowiązujące:
Pokój 1-osobowy 175 zł
Pokój 2- osobowy 220 zł
Pokój 3- osobowy 265 zł
Jeżeli chcecie skorzystać z oferty noclegu prosimy o informację na biuro@kettlebell.org.pl

Informacje dodatkowe

Na wszelkie pytania i wątpliwości zawsze chętnie odpowie Wam prowadzący szkolenie Lech Leon Kledzik: biuro@kettlebell.org.pl tel 660786972