Rwanie car kettlebell. Bezpłatne szkolenie w Olsztynie

rwanie car kettlebell

Rwanie car kettlebell. Bezpłatne szkolenie w Olsztynie

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w niedzielę  7 lipca w olsztyńskim klubie “Fit Biurwa”. Zaczniemy o 10.00, skończymy niecałe 3 godziny później.

Prowadzący

Lech „LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. LEONOWI będzie asystować Kasia Zarecka. Instruktorka kettlebell z 10- letnim doświadczeniem, założycielka i główny szkoleniowiec klubu sportowego “Kettle Olsztyn”. Szkolenie prowadzone jest społecznie, instruktorzy nie otrzymują z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.

Opis

Rwanie odważnika przez wielu szkoleniowców uważane jest za najważniejsze ćwiczenie kettlebell. Celem szkolenia jest nauczenie tej techniki zgodnie z zasadami ukraińsko-rosyjskiej szkoły kettlebell giriewoj sport. Oprócz samego rwania nauczycie się też kilku ćwiczeń uzupełniających, najważniejszych przepisów obowiązujących dla tej konkurencji na zawodach, damy Wam też wskazówki treningowe.

Dla kogo?

W szkoleniu mogą brać udział zarówno osoby zupełnie początkujące jak i zawodnicy startujący w zawodach, zarówno zwolennicy szkoły hardstyle jak i giriewoj sport. Szczególnie przydatne będzie dla osób startujących dwa tygodnie później w Gwardyjskich Mistrzostwach Polski w Augustowie.

Rejestracja udziału


Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który zamieścimy w tym miejscu około 10 dni przed szkoleniem
UWAGA: na bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez LEONA jest zazwyczaj dużo więcej chętnych niż miejsc. Apelujemy o rozsądek. Zapisuj się tylko gdy jesteś pewny udziału – nie blokuj miejsca innym

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia

Cena

Szkolenie jest za darmo, jednak LEON i Kasia nigdy nie protestują, gdy na koniec zrobicie malutką zbiórkę „do kapelusza”

Informacje dodatkowe

UWAGA
Poprzedniego dnia, w sobotę 6 lipca, w tym samym miejscu LEON i Kasia poprowadzą 5-godzinne bezpłatne szkolenie “Kultowe treningi kettlebell: trening 3 x 300”.
Macie pytania? Na wszystkie chętnie odpowie prowadzący szkolenie Lech „LEON” Kledzik: tel. 660786972 mail: biuro@kettlebell.org.pl