Rwanie car kettlebell. Za darmo Gdańsk

Rwanie car kettlebell. Za darmo Gdańsk

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w sobotę 9 lipca 2022 w gdańskim klubie Fitness Magnum. Zaczniemy o 13.00, skończymy niecałe 3 godziny później.

Prowadzący

Lech „LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Szkolenie prowadzone jest społecznie, instruktor nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.

Opis

Rwanie odważnika przez wielu szkoleniowców uważane jest za najważniejsze ćwiczenie kettlebell. Celem szkolenia jest nauczenie tej techniki zgodnie z zasadami ukraińsko-rosyjskiej szkoły kettlebell giriewoj sport. Oprócz samego rwania nauczycie się też kilku ćwiczeń uzupełniających, najważniejszych przepisów obowiązujących dla tej konkurencji na zawodach, damy Wam też wskazówki treningowe.

Dla kogo?

W szkoleniu mogą brać udział zarówno osoby zupełnie początkujące jak i zawodnicy startujący w zawodach, zarówno zwolennicy szkoły hardstyle jak i giriewoj sport.

Rejestracja udziału

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który udostępnimy w tym miejscu w ostatnich dniach czerwca 2022.

UWAGA: na bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez LEONA jest zazwyczaj dużo więcej chętnych niż miejsc. Apelujemy o rozsądek. Zapisuj się tylko gdy jesteś pewny udziału – nie blokuj miejsca innym

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia

Cena

Szkolenie jest za darmo, jednak LEON nigdy nie protestuje, gdy na koniec zrobicie malutką zbiórkę „do kapelusza”

Informacje dodatkowe

Macie pytania? Na wszystkie chętnie odpowie prowadzący szkolenie Lech „LEON” Kledzik: tel. 660786972 mail: biuro@kettlebell.org.pl

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń oraz tymi, które planujemy w przyszłości