STALOWA WOLA “Kurs instruktora kettlebell”

STALOWA WOLA “Kurs instruktora kettlebell”

Termin i miejsce

18/19.05.2019, min. 10 godzin, sobota 9.00 do 14.00, niedziela 9.00 do 14.00.

Fabryka Zdrowia, ul. Handlowa 5, Stalowa Wola

Opis:

nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć, zasady prowadzenia treningu grupowego. Szkolenie prowadzi Lech „LEON” Kledzik – najstarszy wiedzą i doświadczeniem polski instruktor – wykładowca kettlebell. Asystuje: Damian Majewski, instruktor wykładowca kettlebell. Damian posiada także osobne uprawnienia instruktorskie rosyjskiej szkoły kettlebell – giriewoj sport oraz amerykańskiej – hardstyle.

Egzamin i uprawnienia

po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness pozwalające na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningów osobistych. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia są honorowane na całym świecie (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest członkiem International Union of Kettlebell Lifting oraz International Kettlebell Lifting Federation)

Cena i sposoby płatności

740 złotych – bez uprawnień instruktorskich lub 800 z uprawnieniami (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF). Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które są już instruktorami udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny.

Sposoby płatności za szkolenie Stalowa Wola kurs instruktora kettlebell. Roczna składka członkowska chwili rezerwacji udziału -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000. W tytule przelewu: „Roczna składka członkowska od 19 maja” . Pozostałą kwotę (740 zł) w dniu szkolenia.

Uwaga: Jeżeli na kurs przybędzie ponad 10 uczestników, organizator przewiduje bardzo duży rabat. Być może zatem w dniu szkolenia, gdy dojdzie do płacenia za kurs spotka Was miła niespodzianka.

Zapisy za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. (Przycisk “Chcę się zapisać na to szkolenie” – znajduje się na tej stronie pod mapką).

Informacje dodatkowe

Więcej informacji (ale nie zapisy) chętnie udzieli prowadzący Lech LEON Kledzik tel 660 786 972 lub mailowo przez formularz kontaktowy

Organizator szkolenia: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedynym przedstawicielem w Polsce International Union of Kettlebell Lifting. Jako jedyna organizacja szkoląca instruktorów kettlebell jest też zarejestrowana w KRS. Dotychczas nasze kursy ukończyło ponad 1300 instruktorów