Szkolenie „Bulgarian Bag” z Iwanem Iwanowem Kobylin

Szkolenie „Bulgarian Bag” z Iwanem Iwanowem Kobylin

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w czwartek 22 października 2020 w godzinach 16.00 – 20.00 w Kobylinie. Dokładny adres: Hala Środowiskowo-Sportowa przy Zespole Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie ul. 3 Maja 9. Prosimy o przybycie 20-30 minut wcześniej w celu płynnej rejestracji uczestników.

Prowadzący

Szkolenie poprowadzi Iwan Iwanow. Ten legendarny bułgarski zapaśnik i trener jest twórcą worka bułgarskiego oraz systemu treningowego bulgarian bag. Iwan przylatuje do Polski z USA, gdzie mieszka na stałe od niemal 20 lat. Asystować mu będą licencjonowani instruktorzy bulgarian bag: Lech „LEON” Kledzik i Tomasz Waściński.

Celem 4-godzinnego szkolenia jest nauczenie podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim ze szczególnym uwzględnieniem technik dynamicznych (bulgarian bag spin, bulgarian bag snatch, bulgarian bag swing squat i wiele innych).

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające jego ukończenie podpisane przez Iwana Iwanowa.

Cena, formy płatności i rezerwacja udziału

Zgłoszenie udziału możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Do zarejestrowania oprócz zgłoszenia konieczne jest wniesienie opłaty: 150 zł. Wpłat należy dokonywać na konto współorganizatora szkolenia klubu Fitness LEON: 96 1940 1076 3109 3150 0002 0000. W tytule przelewu proszę wpisać: “bulgarian bag Kobylin”. Uwaga: wpłaty nie są zwracane jeżeli uczestnik z jakichkolwiek względów nie może wziąć udziału. Możliwe jest jednak wykorzystanie tego miejsca przez inną osobę

Uwaga: osoby, które w 24 lub 25 października 2020 uczestniczą w kursie instruktora bulgarian bag w Gdańsku są zwolnione z opłaty za szkolenie w Kobylinie – wystarczy rejestracja przez formularz.

Organizatorzy szkolenia

Suples Ltd

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Bulgarian Bag Academy Poland

Klub Sportowy Ranger

Sklep Fitness LEON

Pragniemy też serdecznie podziękować firmom Duda Holding oraz Gościniec Pępowo za pomoc w organizacji szkolenia

Dodatkowe informacje

Macie pytania na temat: „Szkolenie Bulgarian Bag z Iwanem Iwanowem Kobylin”? Napiszcie do nas. Na wszystkie chętnie odpowie Wam koordynator pobytu Iwanowa w Polsce Lech „LEON” Kledzik – tel 660786972. Uwaga: Leon nie będzie miał możliwości telefonicznej rezerwacji Waszego udziału w szkoleniu.

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń bulgarian bag.

 

A poniżej fragment treningu z gospodarzem  szkolenia Tomkiem Waścińskim. Tomek wraz z LEONEM będzie asystował Iwanowi Iwonowowi.