Bezpłatne szkolenie “Podstawy Bulgarian Bag Rewal”

bulgarian bag rewal

Szkolenie:  “Za darmo Podstawy bulgarian bag Rewal” – odbędzie się w sobotę 14 grudnia 2019 w godzinach 10.00 – 13.00. Miejsce szkolenia: Miejsce szkolenia: Nak Muay Rewal ul. Szkolna 1. Pragniemy serdecznie podziękować gospodarzom szkolenia za bezpłatne udostępnienie nam sali.

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Pragniemy zaznaczyć, że instruktor prowadzący nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego kursu jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wspólnym ich mianownikiem jest fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“, którego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Zapisy na szkolenie zaczniemy w drugiej połowie listopada. Wówczas też udostępnimy Wam formularz zgłoszeniowy, który będzie jedyną formą zapisania się na kurs.

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag Rewal”  napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Mało Tobie jednego szkolenia z LEONEM? Chcesz więcej? Tego samego dnia, w tym samym miejscu LEON poprowadzi po południu bezpłatne szkolenie “Podstawy kettlebell”

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szklenia