Teoria: trening giriewoj sport SZKOLENIE ODWOŁANE!

Teoria trening giriewoj sport

Teoria: trening giriewoj sport (kettlebell lifting)

SZKOLENIE ODWOŁANE!

Niestety nie udało nam się uzyskać zgody na przekroczenie granicy Rzeczypospolitej przez Sergieja Rudniewa. Winne są ograniczenia “covidowwe”.

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w hotelu „Pani Walewska”, ul. Kartuska 477 w Gdańsku w piątek 8 października 2021. Trwa około 8 godzin: 10.00 – 18.00.

Opis

To pierwsze tego typu szkolenie w naszym kraju. Uczestnicy poznają zasady układania treningów oraz budowania planów treningowych dla zawodników giriewoj sport. Osobno będą potraktowane te zagadnienia dla osób początkujących oraz dla zawodników zaawansowanych. Prowadzący zajmie się też obok klasycznych dyscyplin kettlebell treningami dla sportowców startujących w półmaratonach i maratonach kettlebell. Nie są przewidziane materiały programowe. Szkolenie będzie prowadzone w języku rosyjskim i tłumaczone na polski.

Prowadzący

Sergiej Rudniew (Sergey Rudnev / Cергей Pуднев) wielokrotny mistrz świata, Europy i Rosji oraz zdobywca licznych edycji Pucharu Świata i Pucharu Rosji w różnych konkurencjach kettlebell. Najlepiej chyba rozpoznawalny na świecie trener kettlebell, Przez wiele lat był trenerem rosyjskiej kadry narodowej. Długi czas był wykładowcą sportu i wychowania fizycznego w Dalekowschodniej Oficerskiej Szkole Wojskowej. Wśród jego podopiecznych jest co niemiara mistrzów świata i Europy kettlebell lifting

Certyfikaty

Uczestnicy otrzymają stosowne certyfikaty z podpisem Mistrza, wydane przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness.

Cena i sposoby płatności

Cena to 690 zł płatne na miejscu w dniu szkolenia

Ważne

Nie pobieramy zaliczek. Liczymy na Waszą odpowiedzialność. Wolnych miejsc jest niedużo a chętnych bardzo wielu. Nie blokuj miejsca jeżeli nie ma pewności, że weźmiesz udział w szkoleniu.

Treningi indywidualne i w małych grupach z Mistrzem

W okresie 4-7 października będzie możliwość umówienia się z Mistrzem na trening indywidualny lub w małych grupach. Oferta ta skierowana jest tylko i wyłącznie dla uczestników minimum jednego z trzech szkoleń jakie poprowadzi Sergiej Rudniew

Rezerwacja udziału

Poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Obiad

W cenie szkolenia wliczony jest pełen obiad w czasie przerwy głównej oraz kawa podczas kolejnej przerwy

Noclegi

Uczestnikowi kursu przysługuje prawo do darmowego noclegu (noc 7/8 października) i śniadania w hotelu w miejscu. Dostępne będą pokoje 2- i 3- osobowe. Jest możliwość zanocowania w pokoju 1- osobowym ale wiąże się to z dopłatę w wysokości 50 zł. O chęci skorzystania z noclegu należy poinformować organizatora najpóźniej do 7 września 2021.

Informacje dodatkowe

Na wszelkie pytania chętnie odpowie Lech LEON Kledzik: tel. 660786972, biuro@kettlebell.org.pl LEON jest koordynatorem szkolenia z ramienia Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Inne szkolenia z Sergiejem Rudniewem

Mistrz poprowadzi w Gdańsku jeszcze dwa szkolenia “Kurs instruktora kettlebell i fitness”: 2/3 października oraz 9/10 października