Trening kettlebell 300 Maxwella za darmo Starogard

kettlebell starogard

Trening kettlebell 300 Maxwella za darmo Starogard

Data i miejsce: 4 kwietnia 2020 (sobota), w klubie sportowym Falanga : Rokocin 4d, od 15.00 do 18.00. Współorganizatorami kursu obok są Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, klub sportowym Falanga (dziękujemy za zaproszenie i nieodpłatne użyczenie miejsca do przeprowadzenia szkolenia) oraz Sklep Fitness LEON.

Prowadzący: Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Zaznaczamy, że instruktor nie otrzymuje z tego tytułu jakiegokolwiek wynagrodzenia, jest to czysta działalność społeczna.

Trening 300 powtórzeń Maxwella to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych, można powiedzieć “kultowych” treningów z kulami. Łączy w sobie ćwiczenia typowe dla rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej – kettlebell hardstyle.

Bezpłatne szkolenie kettlebell „300 Maxwella” Starogard zakończy się rozdaniem uczestnikom certyfikatów potwierdzających udział w szkoleniu

Dobrze widziane są wcześniejsze doświadczenia w treningu z odważnikami. Jeżeli jednak takich doświadczeń nie macie, nie jest to przeszkodą we wzięciu udziału w kursie.

Zapisy na kurs rozpoczniemy na początku marca 2020. Wówczas też udostępnimy FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – będzie to jedyna formą rezerwacji udziału. Tu ważna uwaga: na bezpłatne szkolenia prowadzone przez LEONA jest zawsze więcej chętnych niż miejsc. Zanim zarezerwujesz miejsce, zastanów się czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Chcesz wiedzieć więcej o: „Bezpłatne szkolenie kettlebell -300 Maxwella- Starogard”? Napiszcie do nas. Więcej informacji udzieli Wam chętnie prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik 660786972. Uwaga: Leon nie ma technicznych możliwości telefonicznej rezerwacji Waszego udziału.

Nie pasuje Wam termin lub miejsce szkolenia? Poszperajcie w naszym grafiku szkoleń. Może znajdziecie coś bliżej swojej miejscowości lub w dogodniejszym terminie.

Popatrzcie na relacje z naszych poprzednich szkoleń