W Gdańsku Kurs Instruktora Kettlebell

https://fitnessmagnum.pl

W Gdańsku Kurs Instruktora Kettlebell odbywa się niemal w Dzień Kobiet dlatego paniom oferujemy naprawdę niezwykły prezent: 50% zniżki oraz bezpłatny nocleg ze śniadaniem. Więcej informacji poniżej.

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w weekend 5/6 marca w gdańskim klubie Magnum. Klub mieści się przy ulicy Kartuskiej 422a. W sobotę zaczniemy o 12.00-18.00, w niedzielę o 11.00-17.00.

Opis

Celem kursu jest nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia treningów osobistych oraz zajęć grupowych kettlebell. Uczestnicy poznają podstawowe techniki (łącznie ponad 20) ćwiczeń charakterystyczne dla amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport.

Prowadzący

Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Trener kilkunastu mistrzów świata i Europy kettlebell lifting

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningu osobistego kettlebell. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników). Jego celem nie jest sprawdzian siły lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena, sposoby płatności i zapisy

Uczestnicy płacą za kurs na miejscu w dniu szkolenia. Normalna opłata wynosi 890 zł. Tym razem paniom przysługuje jednak 50% zniżki. To znaczy, że kobiety płacą 450 zł. Do tej kwoty należy jeszcze dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).

Sposoby płatności: W momencie rejestracji na szkolenie roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 5 marca”. Pozostałą kwotę (890 zł “normalnie” lub 450 ze zniżką) na miejscu w dniu szkolenia.

Zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Gdańsk kurs instruktora kettlebell – ulgi

Kobiety – 50% zniżki, czyli opłata 450 zł (+ składka członkowska PSKiF 60 zł) zamiast 890 zł. Dodatkowo paniom (przy rejestracji do 20 lutego) przysługuje prawo do bezpłatnego noclegu ze śniadaniem w dobrym hotelu niedaleko miejsca szkolenia. Do dyspozycji uczestniczek stoją pokoje 2- i 3- osobowe. Jest możliwość noclegu w pokoju 1-osobowym, wiąże się to jednak z dopłatą 60 zł. O chęci skorzystania z noclegu prosimy informaować nas w momencie rejestracji (najpóźniej 20 lutego).

Osoby, które posiadają już uprawnienia instruktora kettlebell i mają na bieżąco opłacone składki mogą uczestniczyć w kursie całkiem za darmo. W takim wypadku prosimy nie zapisywać się przez formularz tylko poinformować nas osobnym mailem.

Informacje dodatkowe

Jeżeli macie pytania lub wątpliwości, Lech LEON Kledzik z przyjemnością odpowie na wszystkie: biuro@kettlebell.org.pl lub tel 660786972

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń.

Zobaczcie też pełną listę szkoleń, kursów instruktorskich bulgarian bag oraz kettlebell a także obozów sportowych prowadzonych przez LEONA