Warszawa kurs instruktora 5-boju kettlebell

Warszawa kurs instruktora 5-boju kettlebell

Warszawa kurs instruktora 5-boju kettlebell. Poniżej krótki filmik z takiego samego szkolenia w Gdańsku

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się 15/16 kwietnia w Akademii Kettlebells Warszawa, przy ulicy Długiej 44/50. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę zaczynamy o 11.00, a kończymy około 16.00

Opis

To dopiero piąty tego typu kurs w Polsce. 5-bój to najprężniej rozwijający się obecnie kierunek kettlebell. Wydaje się, że żaden inny trend w treningu z odważnikami nie odnotowuje takiego wzrostu liczby miłośników co 5-bój. Dyscyplina (jako jedyna) pozwala na rywalizację z sobą przedstawicieli obu głównych kierunków kettlebell: szkoły amerykańskiej – hardstyle i rosyjskiej – giriewoj sport.
Podczas kursu nauczycie się nie tylko techniki ćwiczeń składających się na 5-bój (zarzut – clean, zarzut z wyciśnięciem siłowym – long cycle press, podrzut – jerk, półrwanie – halfsnatch, wycisko-podrzut – push press). Ważnym elementem będzie też nauka kilkunastu ćwiczeń uzupełniających i pomocniczych ze sztangą oraz odważnikami kettlebell.
Uczestnicy poznają też zasady rozgrywania zawodów i zdobędą podstawową wiedzę na temat obowiązujących przepisów oraz sędziowania. Około 30’-40’ poświęcimy na przekazanie Wam wiedzy o programowania treningów.
Dodatkowym profitem jest możliwość wprowadzenia pięcioboju kettlebell do pracy ze swoimi podopiecznymi jako znakomity test siły i wytrzymałości.

Prowadzący

Marcin Filipiak – najlepiej rozpoznawalny „ambasador” 5-boju w Polsce, od wielu lat zaangażowany w propagowanie tej dyscypliny sportowej. Marcin jest też wicemistrzem świata w 5-boju kettlebell w randze Master of Sport in Pentathlon Kettlebell IKMF. Jest on też Głównym Szkoleniowcem Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness – największej polskie organizacji szkolącej instruktorów kettlebell.
Marcinowi asystować będzie Daniel Gołębiowski – instruktor 5-boju kettlebell, założyciel i główny szkoleniowiec klubu sportowego Giria Kętrzyn

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora 5-boju kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningu osobistego z zakresu kettlebell z ukierunkowaniem na 5-bój. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie. Jego celem nie jest sprawdzian siły, lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.
Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też członkiem licznych organizacji międzynarodowych skupiających środowiska kettlebell na całym świecie.

Organizator

Organizatorem szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Rejestracja udziału

Rejestracja udziału wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Cena i formy płatności

1.090 złotych + 60 złotych roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).
Składka na PSKiF 60 zł powinna być zapłacona w momencie rejestracji przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 15 kwietnia Warszawa”. UWAGA: podane konto jest kontem wyłącznie do wpłacania składek członkowskich, prosimy nie dokonywać na nie żadnych innych wpłat.
Właściwą opłatę za kurs (1.090 zł) prosimy zapłacić gotówką, na miejscu w dniu szkolenia.

Noclegi

Akademia Kettlebells Warszawa – gospodarz naszego szkolenia, zaoferowała możliwość darmowego noclegu dla osób spoza Warszawy. Warunki spartańskie bo spać będziecie na sali treningowej ale powtórzmy: ZA DARMO!

Zniżki

Instruktorzy PSKiF mający na bieżąco opłacone składki (dotyczy instruktorów kettlebell, hardstyle, giriewoj sport)) – 30% to oznacza opłatę 770 zł, zamiast 1.090. Oczywiście nie trzeba też przelewać 60 zł składki
Osoby posiadające uprawnienia instruktora 5-boju kettlebell mogą uczestniczyć w kursie za darmo, pod warunkiem, że będą wolne miejsca. TAKIE OSOBY NIE ZAPISUJĄ SIĘ PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY tylko drogą mailową: biuro@kettlebell.org.pl

Informacje dodatkowe

W razie pytań lub wątpliwości, nadzorujący szkolenie Lech LEON Kledzik stoi zawsze chętnie do Waszej dyspozycji: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972
Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń  oraz naszymi planami na najbliższe miesiące