Worek bułgarski w treningu biegacza. Gdańsk za darmo

Worek bułgarski w treningu biegacza i triatlonisty

Szkolenie odbędzie się w gdańskim klubie MAGNUM przy ulicy Kartuskiej 422 a, w sobotę 3 czerwca w godzinach 12.00-16.00. Prosimy o przybycie kilkanaście minut wcześniej abyśmy mieli czas na rejestrację uczestników.

Prowadzący: Lech LEON Kledzik – jako jedyny w Polsce (i jeden z 5 w Europie) posiada najwyższy stopień instruktora bulgarian bag – tzw. “Instruktor PRO”. LEON ma również „zaliczone” kilka dziesiątek maratonów i 4 triatlony na długim dystansie. Obok LEONA szkolenie poprowadzi Daria Kuza – instruktorka bulgarian bag, ma też duże doświadczenie w biegach ultra i przełajowych.

Opis: Prowadzący przedstawią w jaki sposób trening z workami bułgarskimi wpływa na poprawę Waszych biegowych wyników. Przedstawią też jego rolę w zapobieganiu typowych u biegaczy kontuzji. W części praktycznej nauczą Was techniki podstawowych ćwiczeń bulgarian bag, zarówno tych uważanych za trudne i skomplikowane (np. spiny w różnych odmianach), czy stosunkowo łatwych (jak np. wykroki czy przysiady). Ukoronowaniem szkolenia będzie 20 minutowy trening z wykorzystaniem zdobytej wiedzy. Uczestnicy szkolenia nie muszą posiadać wcześniejszych doświadczeń z workiem bułgarskim.

Organizator: Organizatorem szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness przy współpracy z gdańskim klubem Fitness MAGNUM. Patronat nad szkleniem objęła Suples Training Systems

Certyfikaty: Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Rezerwacja udziału wyłącznie za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

UWAGA: Spodziewamy się bardzo dużego zainteresowania, a w szkoleniu może wziąć udział maksimum 20 osób. Nie zapisuj się jeżeli nie jesteś pewny czy weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Cena: Szkolenie jest za darmo, a prowadzący je Daria i LEON nie otrzymują z tego tytułu żadnej formy wynagrodzenia, z pewnością jednak nie zaprotestują jeżeli po zakończeniu zrobicie dla nich małą „zrzutkę”.

Informacje dodatkowe: Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prowadzący szkolenie LEON zawsze chętnie stoi do Waszej dyspozycji: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń, kursów i obozów kettlebell oraz bulgarian bag . Oglądnijcie też relacje z wydarzeń które już się odbyły.