Za darmo: Kettlebell – trening 300 Maxwella w Inowrocławiu

Za darmo: Kettlebell – trening 300 Maxwella w Inowrocławiu.

Za darmo: Kettlebell – trening 300 Maxwella w Inowrocławiu.

Data i miejsce: 21 marca 2020 (sobota) w sklepie sportowym Decathlon, Aleja Niepodległości 35 w Inowrocławiu, w godzinach 15.00 do 18.00. Współorganizatorami kursu są Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Decathlon Inowrocław (dziękujemy za zaproszenie i nieodpłatne użyczenie miejsca do przeprowadzenia szkolenia).

Prowadzący: Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Zaznaczamy, że Leon nie otrzymuje z tego tytułu jakiegokolwiek wynagrodzenia, jest to czysta działalność społeczna.

Trening 300 powtórzeń Maxwella to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych, można powiedzieć “kultowych” treningów z odważnikami kettlebell. Łączy w sobie ćwiczenia typowe dla rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej – kettlebell hardstyle.

Wszyscy uczestnicy szkolenia kettlebell „Trening 300 Maxwella” w Inowrocławiu otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie.

Dobrze widziane są wcześniejsze doświadczenia w treningu z odważnikami. Jeżeli jednak takich doświadczeń nie macie, nie jest to przeszkodą we wzięciu udziału w kursie.

Zapisy na kurs rozpoczniemy na początku marca 2020. Wówczas też udostępnimy FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – będzie to jedyna formą rezerwacji udziału. Pragniemy przy tym zwrócić  uwagę, że na bezpłatne szkolenia prowadzone przez LEONA jest zawsze więcej chętnych niż miejsc. Zanim się zapiszesz, zastanów się czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Chcecie dowiedzieć więcej o bezpłatnym szkoleniu kettlebell „Trening 300 Maxwella” w Inowrocławiu? Napiszcie do nas. Więcej informacji udzieli Wam chętnie prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik 660786972. Zaznaczamy, że Leon nie ma technicznych możliwości telefonicznej rezerwacji Waszego udziału.

Nie pasuje Wam termin lub miejsce szkolenia? Poszperajcie w naszym grafiku szkoleń. Może znajdziecie coś bliżej swojej miejscowości lub w dogodniejszym terminie.

Popatrzcie na relacje z naszych poprzednich szkoleń