Za darmo: Kettlebell – trening 300 Maxwella w Ostrołęce

kettlebell w Ostrołęce

Za darmo: Kettlebell – trening 300 Maxwella w Ostrołęce.

Data i miejsce: niedziela 2 lutego, hala Widowiskowo-Sportowa przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce. Zaczynamy o 17.00, kończymy 3 godziny później. Pragniemy w tym miejscu gorąco podziękować MOSiR Ostrołęka oraz Prezydentowi Miasta za darmowe użyczenie sali oraz ogromne zaangażowanie w organizację szkolenia.

Prowadzący: Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Zaznaczamy, że Leon nie otrzymuje z tego tytułu jakiegokolwiek wynagrodzenia, jest to czysta działalność społeczna.

Trening 300 powtórzeń Maxwella to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych, można powiedzieć “kultowych” treningów z odważnikami kettlebell. Łączy w sobie ćwiczenia typowe dla rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej – kettlebell hardstyle.

Wszyscy uczestnicy szkolenia kettlebell „Trening 300 Maxwella” w Ostrołęce otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie.

Dobrze widziane są wcześniejsze doświadczenia w treningu z odważnikami. Jeżeli jednak takich doświadczeń nie macie, nie jest to przeszkodą we wzięciu udziału w kursie.

Organizatorzy zapewnią odpowiednią ilość odważników kettlebell dla wszystkich ćwiczących. Jeżeli to jednak możliwe, rekomendujemy zabranie z sobą na szkolenie swoich kul. Będziecie mogli ćwiczyć z kettlem, do którego jesteście przyzwyczajeni, a większa ich ilość da nam większe możliwości podczas kursu.

Jedyna formą rezerwacji udziału jest FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Pragniemy przy tym zwrócić  uwagę, że na bezpłatne szkolenia prowadzone przez LEONA jest zawsze więcej chętnych niż miejsc. Zanim się zapiszesz, zastanów się czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Chcecie dowiedzieć więcej o bezpłatnym szkoleniu kettlebell „Trening 300 Maxwella” w Ostrołęce? Napiszcie do nas. Więcej informacji udzieli Wam chętnie prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik 660786972. Zaznaczamy, że Leon nie ma technicznych możliwości telefonicznej rezerwacji Waszego udziału.

Nie pasuje Wam termin lub miejsce szkolenia? Poszperajcie w naszym grafiku szkoleń. Może znajdziecie coś bliżej swojej miejscowości lub w dogodniejszym terminie.

Popatrzcie na relacje z naszych poprzednich szkoleń