Za darmo „Kultowe treningi kettlebell – 300 powtórzeń Maxwella” w Katowicach

kettlebell Katowice Katowicach

Bezpłatne szkolenie „Kultowe treningi kettlebell – trening 300 powtórzeń Maxwella” w Katowicach. Odbędzie się ono 9 lutego 2020 w CrossFit Hussars., przy Alei Roździeńskiego 191. Zaczynamy o 9.00, kończymy 3 godziny później.

Szkolenie poprowadzi Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. LEON nie otrzymuje za to jakiegokolwiek wynagrodzenia, jest to czysta działalność społeczna.

Trening 300 powtórzeń Maxwella to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych treningów z odważnikami kettlebell. Łączy w sobie ćwiczenia typowe dla rosyjskiej szkoły giriewoj sport i amerykańskiej – kettlebell hardstyle.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Zapisy jedynie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Jest on jedyną formą zapisania się na kurs.

Dobrze widziane są wcześniejsze doświadczenia w treningu z odważnikami. Jeżeli jednak takich doświadczeń nie macie, nie jest to przeszkodą w udziału w szkoleniu.

Organizatorzy zapewnią wystarczającą ilość odważników kettlebell, będzie dla nas jednak dużym ułatwieniem jeżeli przybędziecie ze swoimi kulami. Wy będziecie ćwiczyć z odważnikiem do którego jesteście przyzwyczajeni, my będziemy mieli ich większy wybór co ułatwi prowadzenie szkolenia.

Więcej informacji o szkoleniu kettlebell w Katowicach udzieli Wam już teraz chętnie prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik 660786972. Uwaga: Leon nie ma technicznych możliwości telefonicznej rezerwacji Waszego udziału.

Mało Tobie jednego szkolenia z LEONEM? Tego samego dnia  LEON poprowadzi o 13.30 3-godzinne szkolenie “Podstawy Bulgarian Bag” w klubie Cross4Fight.

No koniec wielka prośba. Na prowadzone przez LEONA bezpłatne skolenia kettlebell i bulgarian bag jest zawsze więcej chętnych niż miejsc. Dlatego prosimy dobrze się zastanowić przed zapisniem się: czy na pewno weźmiesz udział? Nie blokuj miejsca innym

 

Popatrzcie na relacje z naszych poprzednich szkoleń