Za darmo: Podstawy bulgarian bag Inowrocław

3 Za darmo: Podstawy bulgarian bag Inowrocław szkolenia bulgarian bag i kettlebell w Kwidzynie

Za darmo: Podstawy bulgarian bag Inowrocław.

Data i miejsce: 21 marca 2020 (sobota) w sklepie sportowym Decathlon, Aleja Niepodległości 35 w Inowrocławiu, w godzinach 11.00 do 14.00. Współorganizatorami kursu obok Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i FitnessBulgarian Bag Academy PolandDecathlon Inowrocław (dziękujemy za zaproszenie i nieodpłatne użyczenie miejsca do przeprowadzenia szkolenia) oraz Sklep Fitness LEON

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Zaznaczamy, że LEON nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego kursu jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Łączy je fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“. Wspólne wykonanie tego krótkiego ale dość ciężkiego treningu będzie uwieńczeniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Zapisy na szkolenie rozpoczniemy na początku marca 2020. Wówczas też udostępnimy formularz zgłoszeniowy, będzie on jedyną formą rezerwacji udziału w kursie.

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag Inowrocław ”  Napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem naszych bezpłatnych szkoleń oraz relacjami z tych które się już odbyły.

Na koniec pragniemy podziękować Sklepowi Fitness LEON za nieodpłatne użyczenie sprzętu potrzebnego na szkoleniu. Przy okazji przypominamy, że sklep ten daje Wam gwarancję najniższej w Europie (poza Bułgarią) ceny na oryginalne worki bułgarskie.

A poniżej fragmencik z niedawnego szkolenia w Gryfinie